Stare Dobre Małżeństwo: A ona cicha

Tekst piosenki

Brak wideo

Stare Dobre Małżeństwo

Teksty: 285 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: A ona cicha

A ona cicha jak zmierzchanie.Snuje się wiotko przez pokoje.Wargi różowe ma, wilgotne.Jej twarz pochłania całe światło.Hiszpańskie włosy, oczy szklane.A ciało to bułeczka ciepła.Czasami uśmiech mi przesyłaa wtedy staje w biegu serce.Jest niepozorna, jakby wcale.Wypełnia pustkę jednocześnie.Przyzywać ją można jak wspomnienie,dobre wspomnienie, dobrych dni.Potem zapomnieć, potem schować,by móc wydobyć w każdej chwili.Jak dobry wiersz, który jest w książce,która jest w mojej biblioteczce.A nocą się zasłania snem,jest niewidoczna, aż do dnia.Ale dzień wstaje, ona wraz z nim.I jest w nim aż do nocy znów.W mych snach jej nie ma.Czemu, nie wiem.Może dlatego nie chce być,by nie przeszkadzać. Cicha tak...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: A ona cicha

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stare Dobre Małżeństwo: A ona cicha

Skomentuj tekst

Stare Dobre Małżeństwo: A ona cicha

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (27 czerwca 2014, 23:05)
Re: Stare Dobre Małżeństwo - A ona cicha
gupia ta piosenka

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki A ona cicha - Stare Dobre Małżeństwo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu A ona cicha - Stare Dobre Małżeństwo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stare Dobre Małżeństwo.