Stare Dobre Małżeństwo - Confiteor tekst piosenki - Teksciory.pl

Stare Dobre Małżeństwo: Confiteor

Tekst piosenki

Brak wideo

Stare Dobre Małżeństwo

Teksty: 284 Tłumaczenia: 0 Wideo: 30

Tekst piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Confiteor

Bosi na ulicach świata Nadzy na ulicach świata Głodni na ulicach świata Moja wina Zgroza i nie widać końca zgrozy Zbrodnia i nie widać końca zbrodni Wojna i nie widać końca wojny Moja wina Moja wina Moja wina Moja bardzo wielka wina! Moja wina Moja wina Moja bardzo wielka wina! Zagubieni w dżungli miasta Obojętność objęć straszna Bez miłości bez czułości Bez sumienia i bez drżenia Bez pardonu wśród betonu Na kamieniu rośnie kamień Manna manna narkomanna Dokąd idziesz po omacku I nie słychać końca płaczu Jedni cicho upadają Drudzy ręce umywają Coraz więcej wkoło ludzi O człowieka coraz trudniej - moja bardzo wielka wina! Moja wina Moja wina Moja bardzo wielka wina! Moja wina Moja wina Moja bardzo wielka wina! Moja wina Moja wina Moja bardzo wielka wina! Moja wina Moja wina Moja bardzo wielka wina!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Confiteor

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stare Dobre Małżeństwo: Confiteor

 

Skomentuj tekst

Stare Dobre Małżeństwo: Confiteor

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Za krótki sen Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło
  „To był tylko za krótki sen Przeleciałam przez palce w cień Tuż pod tafla się rozbił nurt Szara woda porwała mnie To był tylko za krótki sen Powietrze dusiło lek Wydostałam się na brzeg Poczek”
 • Mr. Deeds (ft. White 2115) Moli
  „Wow, też siedziałem w pierwszej ławce Przesiadła mnie tamta pani Mówiła ze nie ogarnę Ze córka ma z paskiem Fajnie To trochę różne światy Inny kolor bloków Gdy byliśmy mali Inny follow Focus ”
 • KLEPSYDRA Major
  „Dzisiaj jako pasażer Fotel mi robi masaże Ciuchy na raz kupuje w Zarze Mówi że znam mnie A go nie kojarzę Wziąłem grama Tak zachwalał A to dramat ten twój cukier Strasznie spina ta benzyna Si”
 • Nie mów mi KęKę
  „chcesz rozmawiać o biznesach o biznesach nie mów mi O sukcesach, interesach Nie mów mi O baletach o kobietach Nie mów mi Jak masz kłamać, wyolbrzymiać Nie mów nic, słyszysz chcesz rozmawiać o ”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • moja wina moja wina moja bardzo wielka wina piosenka
 • confiteor sdm
 • confiteor chwyty
 • sdm nadzy na
 • chwyty confiteor stare dobre mał

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Confiteor - Stare Dobre Małżeństwo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Confiteor - Stare Dobre Małżeństwo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stare Dobre Małżeństwo.