Stare Dobre Małżeństwo: Czarny blues o czwartej nad ranem
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Stare Dobre Małżeństwo: Czarny blues o czwartej nad ranem
Czwarta nad ranem Może sen przyjdzie Może mnie odwiedzisz Czwarta nad ranem Może sen przyjdzie Może mnie odwiedziszCzemu cię nie ma na odległość ręki?Czemu mówimy do siebie listami?Gdy ci to śpiewam - u mnie pełnia lataGdy to usłyszysz - będzie środek zimyCzemu się budzę o czwartej nad ranemI włosy twoje próbuję ugłaskaćLecz nigdzie nie ma twoich włosówJest tylko blada nocna lampkaŁysa śpiewaczkaŚpiewamy bluesa, bo czwarta nad ranemTak cicho, by nie zbudzić sąsiadówCzajnik z gwizdkiem świruje na gazieMyślałby kto, że rodem z Manhattanu Czwarta nad ranem...Herbata czarna myśli rozjaśniaA list twój sam się czytaŻe można go śpiewaćZa oknem mruczą bluesaTopole z KrupniczejI jeszcze strażak wszedł na soloTen z Mariackiej WieżyJego trąbka jak księżycBiegnie nad topoląNigdzie się jej nie spieszy Już piąta Może sen przyjdzie Może mnie odwiedzisz
Tłumaczenie piosenki
Stare Dobre Małżeństwo: Czarny blues o czwartej nad ranem
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Stare Dobre Małżeństwo: Czarny blues o czwartej nad ranem
-
Jest ju
- Stare Dobre Małżeństwo
-
Jest taka ulica
- Stare Dobre Małżeństwo
-
Jeste
- Stare Dobre Małżeństwo
-
Ju
- Stare Dobre Małżeństwo
-
Ju
- Stare Dobre Małżeństwo
Skomentuj tekst
Stare Dobre Małżeństwo: Czarny blues o czwartej nad ranem
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Do Jutra
FRIENDZ
„FRIENDZ prezentuje piosenkę "Do Jutra" (premiera 25 lipca 2025 r.). [Ostry, Czajnik:] Może to prawda, że lubię się bawić Mamy przed sobą jeszcze tyle miejsc Ile minęło, a wciąż tacy sami Jeden ”
-
Dawaj do tańca - x Kotolga (prod. CrackHouse)
SKOLIM
„Hejejejejej Latino Gang Skolim, kotolga Welcome to the Crackhouse Leje się szampan, dawaj do tańca Przejmuję wioski, przejmuję miasta Dawaj do tańca, leje się szampan Mam koleżanki słodkie ja”
-
Americano
Vito Bambino
„Ty nie mówiłaś mi nigdy Ty nie mówiłaś mi wprost Mogłaś próbować na migi Może zrozumiałbym coś Włożyłem dolca za figi Choć go nie miałem za grosz Te nasze stare nawyki By nas zabiły o wł”
-
Good girl
Smolasty
„Nie mów, że to miss click Widzę po twej twarzy Wszystko o czym myślisz Dziś może się zdarzyć Kubki pełne whisky Twarz pełna ekstazy Jesteś trochę risky Tak jak seks na plaży Piękna jak młoda”
-
Jakoś to będzie
Wojtek Szumański
„Wojtek Szumański prezentuje piosenkę "Jakoś to będzie" (premiera 25 lipca 2025 r.). Znów się pogubiła głowa myśli gubią rytm wśród niewydarzonych obaw pękam, że wstyd już scenariusz napisany ”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- O czym jest blus o czwartej nad ranem●
- blues o czwartej nad ranem twkst●
- tekst piosenki czwarta nad ranem●
- piota nad ranem moze sen przyjdze●
- czwarta nad ranem tekst●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Czarny blues o czwartej nad ranem - Stare Dobre Małżeństwo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czarny blues o czwartej nad ranem - Stare Dobre Małżeństwo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stare Dobre Małżeństwo.
Komentarze: 0