Stare Dobre Małżeństwo: Dziwne dzielnice z ksi

Tekst piosenki

Brak wideo

Stare Dobre Małżeństwo

Teksty: 285 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Dziwne dzielnice z ksi

Świat ma dziwne dzielniceszczególnie zaś nad ranemanioł drzemie w piwnicypo nocy nieprzespanejChce się gdzieś powracaćlecz nie ma już do kogowięc jeszcze jedno piwochoć trochę tu drogoDziwne dzielnice z księżycemtrochę pijane i trochę jałowew kieszeni adres do nikądi całkiem pusto dziś w głowieBrak ci pomysłu na życiemoże to tylko chwilowew kieszeni trochę miedziakówa tramwaj ma numer - koniecDom jest tak dziwnie smutnyszczególnie zaś nad ranemlisty są serwetkowea słowa poplątaneChce się gdzieś uciekaćlecz nie ma już do kogopociągi takie pustew nieznane nocą się drożąJesteś tak samotnyszczególnie zaś nad ranemkrzyżówkę rozwiązujeszchoć wszystko zaplątaneChce się gdzieś powracaćlecz bramy już zamkniętei życie tylko tak bolijak nagle pęknięte serce
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Dziwne dzielnice z ksi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stare Dobre Małżeństwo: Dziwne dzielnice z ksi

Skomentuj tekst

Stare Dobre Małżeństwo: Dziwne dzielnice z ksi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dziwne dzielnice z ksi - Stare Dobre Małżeństwo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dziwne dzielnice z ksi - Stare Dobre Małżeństwo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stare Dobre Małżeństwo.