Stare Dobre Małżeństwo: Ona sobie tego nie

Tekst piosenki

Brak wideo

Stare Dobre Małżeństwo

Teksty: 285 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Ona sobie tego nie

Już o nic nie zapytamNigdy więcej.Tylko, co mam robić,Kto mi powie,Żeby powstrzymać ręce,Które mi się sameWyrywają do niej.A to ją złości,A to ją drażni,Ona sobie tego nie życzy!Nie chce mych włości,Nie chce mych danin,Ona sobie tego nie życzy!A kiedy mówię do niej: pozwól,Poszukać pójdę wiatru w polu-Ona sobie tego nie życzy!Ona sobie tego nie życzy!Już o nic nie zapytamNigdy więcej,Tylko, co mam zrobić,Kto mi powie,Żeby powstrzymać serce,Które mi się samoWprost wyrywa do niej.A to ją złości,A to ją drażni,Ona sobie tego nie życzy!Nie chce mych włości,Nie chce mych danin,Ona sobie tego nie życzy!A kiedy mówię do niej: pozwól,Poszukać pójdę wiatru w polu-Ona sobie tego nie życzy!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Ona sobie tego nie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stare Dobre Małżeństwo: Ona sobie tego nie

Skomentuj tekst

Stare Dobre Małżeństwo: Ona sobie tego nie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ona sobie tego nie - Stare Dobre Małżeństwo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ona sobie tego nie - Stare Dobre Małżeństwo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stare Dobre Małżeństwo.