Stare Dobre Małżeństwo: Piosenka dla Rafa

Tekst piosenki

Brak wideo

Stare Dobre Małżeństwo

Teksty: 285 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Piosenka dla Rafa

Założę z każdym się, Ojcze Rafale,O piwo, wódkę, krew, życie zuchwałe,Ze sobie jesteś teraz w Śląskim rajuDoradcą ogrodnika w boskim gaju.Usynowiłes mnie, włóczęgę,Niech ci tam więc przestrzennie będzie.Tu, w tym Meksyku, w Monterrey,Nostalgia mi za tobą wykrzywiła gębę,Płaczę jak bóbr, lecz ty się śmiej!Lecz ty się śmiej!Wspominam nasze dni. Ojcze Rafale,Etymologię, śpiew i bumstararę,I liczną a prześliczną kompaniję,Herbatę z rumem oraz Potiszilem.Mówiłeś do mnie: Ed, kiedy ja umrę,To ty już dobrze wiesz, jaką mi trumnę,I rakiem zajechała tratwo-sanna,Powiozła tam cię, gdzie się kłania ściana.Usynowiłes mnie, włóczęgę,...Założę z każdym się, Ojcze Rafale,O piwo, wódkę, krew, życie zuchwałe,Ze hucznie z Potęgową tam balujesz,Pośrodku sadów tam, w niebieskiej tancbudzie.Usynowiłeś mnie, włóczęgę,Niech ci tam więc przestrzennie będzie,Tu, w tym Meksyku, w Monterrey,Nostalgia mi za tobą wykrzywiła gębę,Płaczę jak bóbr, lecz ty się śmiej!Lecz ty się śmiej!Lecz ty się śmiej!Lecz ty się śmiej!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Piosenka dla Rafa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stare Dobre Małżeństwo: Piosenka dla Rafa

Skomentuj tekst

Stare Dobre Małżeństwo: Piosenka dla Rafa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Piosenka Rafaleo
 • sdm ojcze rafale
 • piosenka sdm biala rafa jak opada

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piosenka dla Rafa - Stare Dobre Małżeństwo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piosenka dla Rafa - Stare Dobre Małżeństwo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stare Dobre Małżeństwo.