Stare Dobre Małżeństwo - Pod wiecz tekst piosenki - Teksciory.pl

Stare Dobre Małżeństwo: Pod wiecz

Tekst piosenki

Brak wideo

Stare Dobre Małżeństwo

Teksty: 284 Tłumaczenia: 0 Wideo: 30

Tekst piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Pod wiecz

Mrówko rudawaufnie przechodzącana drugą stronę ścieżkiSprężynko miedzianaktóra urwałaś sięna chwilę z boskiego zegarkaSzafarko hojnarosę porannącicho rozwieszaszna ścieżkach pająkówi piórkach majowej trawyTurkaweczko mojagęstym ściegiemzszywająca dzień z nocąStrumyku stromyktóry rany liżeszgłogiem otwarteczerwonymZ góry namZ góry nam z góryi całkiem pod wieczórZ góry nam z góryi całkiem pod wieczórZ góry nam z góryi całkiem pod wieczórZ góry nam
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Pod wiecz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stare Dobre Małżeństwo: Pod wiecz

 

Skomentuj tekst

Stare Dobre Małżeństwo: Pod wiecz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • malżenństwo na wieccz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pod wiecz - Stare Dobre Małżeństwo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pod wiecz - Stare Dobre Małżeństwo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stare Dobre Małżeństwo.