Stare Dobre Małżeństwo: Wyp

Tekst piosenki

Brak wideo

Stare Dobre Małżeństwo

Teksty: 285 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Wyp

Wypłakałem za tobą Oczy niebieskie, królewskie i pieskie; Wypłakałem za tobą Morze ogromne, lubowne, żeglowne: Po tym morzu ty płyniesz, Do mnie ty płyniesz, Do mnie! Niech cię dobre bogi! Niech cię dobre wiatry I obłoki białe, dobre! Wszystko dobre, piękne modre! Na wybrzeżu ja tu stoję, Słyszysz, modlę się i modlę! Wypłakałem za tobą Oczy niebieskie, królewskie i pieskie; Wypłakałem za tobą Morze ogromne, lubowne, żeglowne: Po tym morzu odpływasz, Ode mnie odpływasz, Ode mnie! Niech cię dobre bogi! Niech cię dobre wiatry! I obłoki białe, dobre! Wszystko dobre, piękne, modre! Na krawędzi ja tu stoję, Gdy poruszę się, to po mnie.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Wyp

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stare Dobre Małżeństwo: Wyp

Skomentuj tekst

Stare Dobre Małżeństwo: Wyp

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • niech cie dobre bogi
 • oczy niebieskie i pieskie morze ogromne lubowne
 • sdm wypłakałem oczy niebieskie tekst
 • po tym morzu ty płyniesz do mnie
 • wyplakalem za toba oczy niebieskie o czym

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wyp - Stare Dobre Małżeństwo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wyp - Stare Dobre Małżeństwo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stare Dobre Małżeństwo.