Stare Dobre Małżeństwo - Zobaczysz tekst piosenki - Teksciory.pl

Stare Dobre Małżeństwo: Zobaczysz

Tekst piosenki

Brak wideo

Stare Dobre Małżeństwo

Teksty: 284 Tłumaczenia: 0 Wideo: 30

Tekst piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Zobaczysz

Ach, kiedy ona cię kochać przestanie:Zobaczysz!Zobaczysz noc w środku dnia,Czarne niebo zamiast gwiazd;Zobaczysz wszystko to samo,Co ja.Zobaczysz wszystko to samo,Co ja.A ziemia, zobaczysz,Ziemia to nie będzie ziemia:Nie będzie cię nosić.A ogień, zobaczysz,Ogień to nie będzie ogień:Nie będziesz w nim brodzić.A woda, zobaczysz,Woda to nie będzie woda:Nie będzie cię chłodzić.A wiatr, zobaczysz,Wiatr to nie będzie wiatr:Nie będzie cię koić.Ach, kiedy ona cię kochać przestanie:Zobaczysz!Zobaczysz obcą własną twarz,Jakie wielkie oczy ma strach;Zobaczysz wszystko to samo,Co ja.Zobaczysz wszystko to samo,Co ja.A ziemia, zobaczysz,Ziemia to nie będzie ziemia:Nie będzie cię nosić.A ogień, zobaczysz,Ogień to nie będzie ogień:Nie będziesz w nim brodzić.A woda, zobaczysz,Woda to nie będzie woda:Nie będzie cię chłodzić.A wiatr, zobaczysz,Wiatr to nie będzie wiatr:Nie będzie cię koić.I wszystkie żywioły,Wszystkie będą ci złorzeczyć:Lepiej byś przepadł bez wieści!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Zobaczysz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stare Dobre Małżeństwo: Zobaczysz

 

Skomentuj tekst

Stare Dobre Małżeństwo: Zobaczysz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę po trawie boso iść przez nowy świat bez wstydu spojrzeć w uśmi”
 • Palo Santo Opał x Gibbs
  „Oczyszczam energie Jak Palo Santo Nosiłem już wiele Więc oddaje dusze na custom Tłumić emocje nauczył mnie tatko Ciągle powtarzaną mantrą, Że chłopaki nie płaczą Wiesz… Oczyszczam energie J”
 • MVP OIO
  „rap jakbym nosił beggi ona widzi ile mam hitów so many! nosze ciuchy z reguły węższe niż powieki duże miasta daje tylko leki mi wiec jeżdżę po nich w moim aucie w którym nie dotkną mnie żadne bł”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”
 • Wirus Rolex
  „r do o do l do e do x chociaż lękam się zegarów jak zły chromofobobie dziwne czasy gdzie nie pójdziesz tam widzisz maski może i lepiej że nie widać ich prawdziwej twarzy żyje się lepiej odką”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • A kiedy ona cię kochać przestanie, zobaczysz noc w środku dnia, czarne niebo zamiast gwiazd, zobaczysz wszystko to samo, co ja
 • a kiedy ona cię kochać przestanie sdm

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zobaczysz - Stare Dobre Małżeństwo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zobaczysz - Stare Dobre Małżeństwo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stare Dobre Małżeństwo.