Stare Dobre Małżeństwo: Zobaczysz

Tekst piosenki

Brak wideo

Stare Dobre Małżeństwo

Teksty: 285 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Zobaczysz

Ach, kiedy ona cię kochać przestanie:Zobaczysz!Zobaczysz noc w środku dnia,Czarne niebo zamiast gwiazd;Zobaczysz wszystko to samo,Co ja.Zobaczysz wszystko to samo,Co ja.A ziemia, zobaczysz,Ziemia to nie będzie ziemia:Nie będzie cię nosić.A ogień, zobaczysz,Ogień to nie będzie ogień:Nie będziesz w nim brodzić.A woda, zobaczysz,Woda to nie będzie woda:Nie będzie cię chłodzić.A wiatr, zobaczysz,Wiatr to nie będzie wiatr:Nie będzie cię koić.Ach, kiedy ona cię kochać przestanie:Zobaczysz!Zobaczysz obcą własną twarz,Jakie wielkie oczy ma strach;Zobaczysz wszystko to samo,Co ja.Zobaczysz wszystko to samo,Co ja.A ziemia, zobaczysz,Ziemia to nie będzie ziemia:Nie będzie cię nosić.A ogień, zobaczysz,Ogień to nie będzie ogień:Nie będziesz w nim brodzić.A woda, zobaczysz,Woda to nie będzie woda:Nie będzie cię chłodzić.A wiatr, zobaczysz,Wiatr to nie będzie wiatr:Nie będzie cię koić.I wszystkie żywioły,Wszystkie będą ci złorzeczyć:Lepiej byś przepadł bez wieści!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stare Dobre Małżeństwo: Zobaczysz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stare Dobre Małżeństwo: Zobaczysz

Skomentuj tekst

Stare Dobre Małżeństwo: Zobaczysz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • A kiedy ona cię kochać przestanie, zobaczysz noc w środku dnia, czarne niebo zamiast gwiazd, zobaczysz wszystko to samo, co ja
 • a kiedy ona cię kochać przestanie sdm

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zobaczysz - Stare Dobre Małżeństwo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zobaczysz - Stare Dobre Małżeństwo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stare Dobre Małżeństwo.