Starszy Feat. Rynio: Nasze bloki

Tekst piosenki

Brak wideo

Starszy Feat. Rynio

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Starszy Feat. Rynio: Nasze bloki

FF, Specjalna dedykacja dla wszystkich szarych osiedli(właśnie tak)Fanatycy Flow, rozum to człeniu!(Wiecznie Młodszy Rynio!)Coraz Starszy!Nasze bloki są zajebiste x3Szaro-bure ale tutaj mam małą ojczyznę.Nasze bloki są zajebiste x3Szaro-bure ale tutaj mam małą ojczyznę.(Starszy):Mieszkam na drugim jak Onarna winklu pali się szlugi zobaczwidok z okna na kościółpod blokiem buja się paru gościówmój sąsiad to pies jebał goten tego nie ma to tam to z moją bandąrozbujam nie jeden klub blokkolejny rok tutajraz samochodem, raz z buta na dzielnichoć pusto w kielnijestem u siebiezapraszam ciebie jak na siedemnastą Sierockitam gdzie betonowe klockispokojne upojne nocki sąziomki szponcą sztuki i towara wszyscy chcą być zdrowi jak goździkowafrajery mają przejebane jak w pierdlumieszkam w piekle na gettciezimą piździ konkretniew maju jak w raju jest tu piękniew maju jak w raju jest tu pięknieNasze bloki są zajebiste x3Szaro-bure ale tutaj mam małą ojczyznę.Nasze bloki są zajebiste x3Szaro-bure ale tutaj mam małą ojczyznę.(Rynio)Ile ile już to latznam te bloki to mój mały światmoja głowa zna każdy szlakja wiem co, gdzie i jakto mój mały świat jak u Robinsona Crusoeraz bywa łatwo, raz bywa trudno,raz bywa nudno, raz bywa hucznie,raz dostaniesz w mordę a raz ziom powiedzmy nie kłóćmy sięjest mi tu dobrze jak u Pana Boga za piecemczasami są dobre balety i niezłe heceja lecę na bicie, lecę przez życie,słonce na blokach, szponcę na blokachoczywiścienie pierwszy nie ostatni raz zagoiłem tu bliznęnie pierwszy nie ostatni raz dziewczynę tu przylizęmogłem upaść nisko, a wspinam się wyżejkażdego dnia, ty i ja bratdolewamy oliwy do ogniawariaty w szerokich spodniach opanowali blokiktoś powiedział, że są przejebaneja powiem, że są zajebistebo mam tu swoja mała ojczyznębo mam tu swoja małą ojczyznęNasze bloki są zajebiste x3Szaro-bure ale tutaj mam małą ojczyznę.Nasze bloki są zajebiste x3Szaro-bure ale tutaj mam małą ojczyznę.(Starszy)Te bloki to mój dom człeniutęsknię za nimi, gdy nie ma mnie tucieszę japę, gdy widzę je znówklatki, gdzie zgonią żulematki gotują obiadkidzieciaki bawią się na placachmałolatki merdają dupamibo chcą mieć fajnego chłopakabiby pod blokiem i w blokachrozum to!tu rodzą się przyjaźnie do grobowej deskirap, którego chcesz słuchaćale nie ma go na falach eskitrepsy w bebzyl, węże w trąbęobrydle piją bombęsytuacje, w których kombinujemy nazywamy szpontem (szpontem)te bloki uczą jak w nich żyćte bloki uczą jak być silnym dziśte bloki znają nasze tajemniceniejedno widziały od dachu przez piętraaż po te ciemne piwniceNasze bloki są zajebiste x3Szaro-bure ale tutaj mam małą ojczyznę.Nasze bloki są zajebiste x3Szaro-bure ale tutaj mam małą ojczyznę.Tu ojczyzna ma x2malutka ojczyzna ma! x2Tu ojczyzna ma x2malutka ojczyzna ma! x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Starszy Feat. Rynio: Nasze bloki

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Starszy Feat. Rynio: Nasze bloki

Skomentuj tekst

Starszy Feat. Rynio: Nasze bloki

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nasze bloki
 • tekst piosenki nasze bloki
 • starszy nasze bloki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nasze bloki - Starszy Feat. Rynio, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nasze bloki - Starszy Feat. Rynio. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Starszy Feat. Rynio.