Strachy Na Lachy: Hej kobieto
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Strachy Na Lachy: Hej kobieto
Ona dla zasady nie całuje w usta mnieZawsze kiedy śmierdzę wódkąChociaż często sam kiedy nie widzi niktUmie nawalić się aż smutnoBez łez i złudzeń i bez prawa vetaMiędzy językiem a ślinąMiędzy pierwszym skurczem a dobrym dreszczemGdzieś między karą a winąHej kobieto po co ten płacz...Ona tak naprawdę tylko wtedy dobrze czuje sięTylko wtedy kiedy robi to z kimś ważnym-firanki na duszę-Jeśli naprawdę jest taka jak o niej mówiąZawsze przedtem ściąga z szyi łańcuszekHej kobieto po co ten płacz...Nadchodzi taki moment jest taka chwilaPewnie znów zaraz zatrzęsie się ziemia-stoi głupiec z łukiem-Na nocnym stoliku leżą bRULION i gumaStarczy miejsca na miłość i sztukęHej kobieto po co ten płacz...Nadchodzi taki momentJest taka chwilaTeraz wiem chyba teraz rozumiem...Te wszystkie ciche dni te wszystkie głuche telefonyTe wszystkie ciche dni te wszystkie głuche telefonyTe wszystkie ciche dni te wszystkie głuche telefonyŚpię spokojnie, jak dziecko śpięWiem że to od niej
Tłumaczenie piosenki
Strachy Na Lachy: Hej kobieto
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Strachy Na Lachy: Hej kobieto
-
Idzie na burz
- Strachy Na Lachy
-
Jebaka
- Strachy Na Lachy
-
Jedna taka szansa na 100
- Strachy Na Lachy
-
Kazimierz Wierzy
- Strachy Na Lachy
-
Kobiece
- Strachy Na Lachy
Skomentuj tekst
Strachy Na Lachy: Hej kobieto
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Dwoje ludzieńków (B. Leśmian) - feat. Sobel
Sanah
„Często w duszy mi dzwoni pieśń, wyłkana w żałobie, O tych dwojgu ludzieńkach, co kochali się w sobie. Lecz w ogrodzie szept pierwszy miłosnego wyznania Stał się dla nich przymusem do nagłego roz”
-
Balasana
Sobel
„Nie zliczę ile razy dałem się ponieść pokusie Chcę jeździć z Tobą z Wrocka do Gdańska, kurwić się w tourbusie Dobrze wiesz, co tu się, tu się, tu się, tu się dzieje W głowie mam ty-tylko Cię, pusię”
-
Miss Dior
MODELKI
„Patrzę w Twoje oczy jak ocean, zawsze wrócę do Ciebie Jeśli życie ma inny plan, zawsze wrócę do Ciebie I chociaż dzieli nas milion spraw, ja zawsze wybiorę Ciebie Sami pod gołym niebem tańczymy: &q”
-
Pool Party
TEENZ
„Wychodzę w nocy, a światła nam tworzą znowu w głowie nową projekcję dnia Ktoś do mnie dzwoni — nie daję znać To dobry moment, żeby zniknąć i biec pod wiatr Relaks (Ej), słyszę krzyki (Ej) W odda”
-
Dusza
Dżem
„Dżem prezentuje utwór "Dusza" (premiera 15 kwietnia 2025 r.). Od dziecka wiedziałem, że nie będzie łatwo Grało się i śpiewało co do głowy wpadło Nadszedł ten moment, stałeś się muzyką Słuchali C”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- hej kobieto tekst●
- hej kobieto po co ten płacz●
- zbrodnia kara grzech litr wina i tak historia ta się zaczyna●
- hej kobieto●
- strachy na lachy hej kobieto tekst●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Hej kobieto - Strachy Na Lachy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hej kobieto - Strachy Na Lachy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Strachy Na Lachy.
Komentarze: 0