Sumptuastic: Rozkosz

Tekst piosenki

Brak wideo

Sumptuastic

Teksty: 88 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Sumptuastic: Rozkosz

Dla Ciebie...Dla Ciebie... Zostań tak kocham Cię nie odchodź, nie zostawiaj mnie nie po to dałam Ci swój świat, bys odtruł go i serce skradł..... Ogień niech płonie w nas nie pozwól, aby kiedyś zgasł daj wszystko albo nic...ja w zamian oddam wszystko Ci... i rozkosz... ROZKOSZ !!...słodki kwiat Twój dotyk lekki cichy wiatr popatrz tak jasny blask na szklanej plaży biały kwiat MIŁOSĆ niech tańczy w nas już nie istanieje dla nas czas ukryjmy się nie znajdą nas nie szukaj nic juz wszystko masz!! Dla Ciebie Dla Ciebie.. rozkwitne jak kwiat, polece jak ptak, Ty bądź, bądź ze mna... o Tobie dla Ciebie.. o Tobie chce śnić, dla Ciebie chce żyć Ty bądź, bądź ze mną!! dla Ciebie....dla Ciebie... Mocniej niech słyszą nas, aż powietrza będzie brak pozwól sercu swoje grać...póki ogień płonie w nas zostań, bo kocham Cię nie odchodź nie zostawiaj mnie nie po to dałam Ci swój świat, byś otruł go i serce skradł.... Ogień niech płonie w nas nie pozwól, aby kiedyś zgasł daj wszystko albo nic...ja w zamian oddam wszystko Ci... i rozkosz... ROZKOSZ !!...słodki kwiat Twój dotyk lekki cichy wiatr popatrz tak jasny blask na szklanej plaży biały kwiat MIŁOŚĆ niech tańczy w nas już nie istanieje dla nas czas ukryjmy się nie znajdą nas nie szukaj nic juz wszystko masz!! Dla Ciebie Dla Ciebie..rozkwitne jak kwiat, polece jak ptak, Ty bądź, bądź ze mna...o Tobie dla Ciebie..o Tobie chcę śnić dla Ciebie chcę żyć Ty bądź, bądź ze mną!!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sumptuastic: Rozkosz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sumptuastic: Rozkosz

Skomentuj tekst

Sumptuastic: Rozkosz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • sumptuastic rozkosz
 • i roskosz slotki kwiat twuj dõtyk cichy wiatr
 • sumptuastic rozkosz tekst
 • dla ciebie rozkwitne jak kwiat
 • tekst piosenki rozkosz

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Rozkosz - Sumptuastic, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Rozkosz - Sumptuastic. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sumptuastic.