Super Girl And Romantic Boys: Autonomia

Tekst piosenki

Brak wideo

Super Girl And Romantic Boys

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Super Girl And Romantic Boys: Autonomia

Pamiętasz jak rozpadała się nasza FederacjaMilion uchodźców koczowało na drogach z bagażamiPamiętasz jak zapanowała rozpacz i degeneracjaTrzech pokoleń tak wierzących kiedyś w to. Całymi latami.To państwo wtedy nazywało się MyDzisiaj Ja i Ja i Ja i Ja.Wtedy myśleli że chcą śnić te same snyDla każdego każdy był fragmentem tłaTak bali się że przyjdzie wojna i głód.Tak naprawdę każdy tylko tego chciał.Autonomia wymarzona.I każdy szedł w swoją stronę.Może kiedyś przyśni się w nocy fragment hymnu.Może kiedyś coś przypomni kolor flagiMoże spojrzysz kiedyś na stempelki w swym paszporcie.Może starą nazwą nazwiesz kiedyś nowy kraj. W chwili nieuwagi.To państwo wtedy nazywało się MyDzisiaj Ja i Ja i Ja i Ja.Wtedy myśleli że chcą śnić te same snyDla każdego każdy był fragmentem tłaTak bali się że przyjdzie wojna i chłód.Tak naprawdę każdy tylko tego chciał.Autonomia wymarzona.I każdy szedł w swoją stronę.Autonomia wymarzona. Każdy poszedł w swoją stronę.Autonomia nieskończona. Każdy poszedł w swoją stronę.To rachunek krzywd. To rachunek strat.Skasowanie dat. Spłata wszystkich rat.To wymiana zdjęć. To wymiana drzwi.Sprasowanie dni. Wybielanie ścian.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Super Girl And Romantic Boys: Autonomia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Super Girl And Romantic Boys: Autonomia

Skomentuj tekst

Super Girl And Romantic Boys: Autonomia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Autonomia - Super Girl And Romantic Boys, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Autonomia - Super Girl And Romantic Boys. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Super Girl And Romantic Boys.