Sylvia Novak: Jezioro szczęścia

Tekst piosenki

Sylvia Novak

Teksty: 5 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5
Profil artysty

Tekst piosenki

Sylvia Novak: Jezioro szczęścia

Jezioro ma Twój zapach i smak Czuję to, gdy tylko Zanurzę w nim twarz. Wspomnienia palą mnie Jak słońce Wspomnienia jak lawa gorąca Uciekam przed nimi tak co noc. Powietrze się napełnia światłem Do dna Nawet nie wiesz, jak bardzo Jak bardzo mi Ciebie brak. Wspomnienia palą mnie Jak słońce Wspomnienia jak lawa gorąca Uciekam przed nimi tak co noc. Gdy myślę o Tobie Należysz wtedy tylko do mnie Jestem wolna od złudzeń Lecz splątana nićmi wspomnień.
Autor tekstu: Beata Kozidrak
Data dodania: 2020-09-18
Tekst dodał: olobolo

Tłumaczenie piosenki

Sylvia Novak: Jezioro szczęścia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sylvia Novak: Jezioro szczęścia

Skomentuj tekst

Sylvia Novak: Jezioro szczęścia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jestem wolna od zludzen lecz splatana
 • jezioro szczęścia tekst
 • Jezioro szczęścia autor tekstu

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jezioro szczęścia - Sylvia Novak, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jezioro szczęścia - Sylvia Novak. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sylvia Novak.