Szwagierkolaska: Piekutoszczak, Felu

Tekst piosenki

Brak wideo

Szwagierkolaska

Teksty: 14 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Szwagierkolaska: Piekutoszczak, Felu

W zrujnowanym lokalu na woli, na harmoni poleczkę ktoś rżnie Już litrówka znów stoi na stole a pod stołem już puste są dwie Trzech kolegów popija powoli a harmonia bez przerwy im gra To spotkanie dziś będą oblewać do dnia, Piekutoszczak, Feluś i ja Jak pić to pić do dnia A harmonia bez przerwy niech gra Jak pić to pić do dnia A harmonia bez przerwy niech gra Bo sześć latek mineło bez mała,gdyś my pili w tej knajpie we trzech I tak samo harmonia nam grała, tylko inny był humor i śpiew Strumieniami tam wódzia się lała, z białą główką wszak każdy ją zna Dziś z ferajny ostała się garstka ot tak, Piekutoszczak, Feluś i ja Jak pić to pić do dnia A harmonia bez przerwy niech gra Jak pić to pić do dnia A harmonia bez przerwy niech gra Jak pić to pić do dnia A harmonia bez przerwy niech gra Jak pić to pić do dnia A harmonia bez przerwy niech gra
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Szwagierkolaska: Piekutoszczak, Felu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Szwagierkolaska: Piekutoszczak, Felu

Skomentuj tekst

Szwagierkolaska: Piekutoszczak, Felu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna gdy”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • szwagirkolaska harmonoa
 • ja czekam pod bramą tekst
 • szwagierkolaska harmonia

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piekutoszczak, Felu - Szwagierkolaska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piekutoszczak, Felu - Szwagierkolaska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Szwagierkolaska.