T.Love: Jazz nad Wis

Tekst piosenki

Brak wideo

T.Love

Teksty: 185 Tłumaczenia: 0 Wideo: 34

Tekst piosenki

T.Love: Jazz nad Wis

Znów dziś myślałem o emigracji To jest melodia mojej generacji Wieczorem nie łaź tam Unikaj pustych bram Ja krótkie włosy mam I czekam tam na ciebie sam Chłopaczku, boisz się Mama nie pozna cię I znów przemoc! Niemoc ogarnia mnie Boisz się wyjść ze swą dziewczyną na spacer Masz inne włosy, czujesz się jak auslander Na złym podwórku źle Ktoś ciągle leje się Raz ja uciekam im Raz oni gonią mnie Bo po kolacji dziś Nie ma tu wstępu nikt I znów - przemoc! Niemoc ogarnia mnie Ref: Jak ja nie lubię tej chorej chemii nad Wisłą Skąd bierze się ten jazz? Mam w sobie ciągły stres I znów - przemoc! Niemoc ogarnia mnie W kościele mówią, że bliźniego kochać masz Mordercy pokazują mi Chrystusa twarz Na złym podwórku źle Ktoś ciągle leje się Raz ja uciekam im Raz oni gonią mnie Bo po kolacji dziś Nie ma tu wstępu nikt I znów przemoc! Niemoc ogarnia mnie Ref: Jak ja nie lubię tej chorej chemii...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

T.Love: Jazz nad Wis

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

T.Love: Jazz nad Wis

Skomentuj tekst

T.Love: Jazz nad Wis

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Lugia Kartky
  „ja chciałem tylko wybrać mądrze i znowu chowam głowę pod kapturem idę z nią za rękę słyszę: Idzie damski bokser a kur* pływały w luksusie i pozorach kiedy ja chowałem głowę znów pod pościel i”
 • Detergent KOSA
  „toksyczne postacie które mijam i ja i toksyczne relacje których nie chcemy znać brudne ulice brudne myśli i ja może chociaż przyśni mi się w jej włosach kwiat kur* mać znowu wiruje świat nik”
 • Głośniej Rafał Brzozowski
  „A może dziś jest tak, że miłość nie ma czasu trwać Szybko nudzi się i szuka ciągle nowych nas Stworzona by mieć, Stworzona by biec Donikąd, Znikąd Gdy już kogoś ma, to dzieli na dwa I znika,”
 • Coloratura Coldplay
  „Coloratura We fell in through the clouds And everyone before us Is there welcoming us now It’s the ened of death and doubt And loneliness is out Coloratura The place we dreamed about The m”
 • Better Believe (ft. The Weeknd, Young Thug) Belly
  „I stay up fighting my demons I don't got no one to lean on I'm busy puttin' my team on Hitters pull up with the beamer I put that girl in a P1 She make a mess and she clean up She call up h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • przemoc niemoc ogarnia mnie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jazz nad Wis - T.Love, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jazz nad Wis - T.Love. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - T.Love.