Teatr Korez: W moich ramionach

Tekst piosenki

Brak wideo

Teatr Korez

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Teatr Korez: W moich ramionach

Nie wierzę wcale we wszechmogącego Boga,Lecz wiem kochanie, że Ty w moc Jego wierzysz,Więc gdybym swą do Boga znalazł drogę,Chciałbym nią pójść by tak jak Ty uwierzyć,Padłbym przed Nim na kolana,i błagał z całych sił by uwięził Cię do końca Twoich dniW ramionach mych, o tak x4Nie wierzę też w istnienie aniołów,Choć w niewiarę wątpię patrząc w oczy Twe,Chciałbym zasiąść z nimi do wspólnego stołu,I błagać by chronili Cię,Abyś mogła uśmiechnięta w blasku zapalonych świec,W aureoli iść jak święta, by spokój znaleźć gdzieśW ramionach mych, o tak x4Ja wierzę w miłość,I wiem, że Ty w nią wierzysz też,Wierzę w jej cudowną siłę,Co drogę rozjaśni blaskiem świec,I niech płomień ten nie gaśnie, abym mogła jak we śnie,W mroku trafić wprost w ramiona TweW ramiona Twe, o tak x4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Teatr Korez: W moich ramionach

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Teatr Korez: W moich ramionach

Skomentuj tekst

Teatr Korez: W moich ramionach

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • na mych ramionach piosenka
 • piosenka w moich ramionach
 • ja wierzę w miłość i wiem że ty w nią wierzysz też
 • w moich ramionach rmf

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W moich ramionach - Teatr Korez, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W moich ramionach - Teatr Korez. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Teatr Korez.