Teatr Korez: W moich ramionach

Tekst piosenki

Brak wideo

Teatr Korez

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Teatr Korez: W moich ramionach

Nie wierzę wcale we wszechmogącego Boga,Lecz wiem kochanie, że Ty w moc Jego wierzysz,Więc gdybym swą do Boga znalazł drogę,Chciałbym nią pójść by tak jak Ty uwierzyć,Padłbym przed Nim na kolana,i błagał z całych sił by uwięził Cię do końca Twoich dniW ramionach mych, o tak x4Nie wierzę też w istnienie aniołów,Choć w niewiarę wątpię patrząc w oczy Twe,Chciałbym zasiąść z nimi do wspólnego stołu,I błagać by chronili Cię,Abyś mogła uśmiechnięta w blasku zapalonych świec,W aureoli iść jak święta, by spokój znaleźć gdzieśW ramionach mych, o tak x4Ja wierzę w miłość,I wiem, że Ty w nią wierzysz też,Wierzę w jej cudowną siłę,Co drogę rozjaśni blaskiem świec,I niech płomień ten nie gaśnie, abym mogła jak we śnie,W mroku trafić wprost w ramiona TweW ramiona Twe, o tak x4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Teatr Korez: W moich ramionach

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Teatr Korez: W moich ramionach

Skomentuj tekst

Teatr Korez: W moich ramionach

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • na mych ramionach piosenka
 • piosenka w moich ramionach
 • ja wierzę w miłość i wiem że ty w nią wierzysz też
 • w moich ramionach rmf

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki W moich ramionach - Teatr Korez, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W moich ramionach - Teatr Korez. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Teatr Korez.