Teka: Jeste

Tekst piosenki

Brak wideo

Teka

Teksty: 22 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Teka: Jeste

Jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą Nie mogę zebrać myśli, kiedy jesteś obok. Jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą W radości i w smutku, chce byś był obok. Spokój, cisza - tylko my i cztery ściany, zatopieni w objęciach jak w atlantyku Titanic, Baby, snejki, baby z "tak ty da mi", tomsonami, tylko ja i mój a'mix, press z telefonami, dziś romantic z płomykami świec, rysu naszych twarzy, zalewa nas półmrok za oknem deszcz, czy też tak chcesz? Chcę! Bo ja bardzo chciałbym, razem z Tobą odciąć się, odseparować, gdzieś zaszyć. I niech nic nie martwi, nie trapi. Ja i Ty. Nasze serca wyznaczające swój własny rytm, przy kolacji wina lampki, z uśmiechem na ustach snuć plany i marzyć... Będac nierozłączni, jak Bonnie i Clyde dziś w harmonii ze sobą... i światem tak podłym. Wiesz jedyne co mogę, to do tego dążyć, bo dużo dałbym właśnie za to, by tak spędzać wieczory! Jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą Nie mogę zebrać myśli, kiedy jesteś obok. Jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą W radości i w smutku, chce byś był obok. Zgasło światło, zapalona świeczka muzą, nie ma z kim zamienić słowa, w około pusto, zagubiony w swym świecie nie mogę usnąć... choć powieka smutno, spogląda na łóżko, z piwa puszką, jedynym rozmówcą lustro - jak beton spijające toastów mnóstwo! Łyk po łyku, minuty krążąc w noc długą, gwiazdy i księżyc dające półmrok. Już północ, godzina duchów, eSeMeS podniesie na duchu, któż źle cóż, w ręku sześć lat kacetu, nie mogę się skupić, tysiąc szans, dziś odpada i Grzesiu. On nielicznym dałby wiele, by być tu w tym miejscu, delektować się wolnością, radością w sercu... A ja sam jak palec, tęsknie w ten smutny wieczór, wiele dałbym, żeby z dniem słońca blask nas, szedł już. Jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą Nie mogę zebrać myśli, kiedy jesteś obok. Jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą W radości i w smutku, chce byś był obok. Pytasz czym jest miłość? Łączy ludzi jak Era, pytasz czym ja i Ty? Dwie połówki - dwa serca, które wędrując w świecie, poprzez kolejny etap, na drodze - pisane im pokrewieństwa, nie bacząc na przeciwieństwa, chcę razem, by kres na zawsze tam gdzie Ty, jak Lady Pank, razem w objęciach, budzić się i chodzić spać. W bezkresach nieba, które razem chcę stworzyć, z Tobą cholerka! Jesteś dla mnie wszystkim, z Tobą płakać i śmiać się, Wszystko jest Tobą, ja i Ty, czytaj - razem! Wspólny spacer, pożycie jak wstążka, krętych ścieżkach, malowniczych jak Rembrandt, czy brutalnych jak Wietnam, z Twą pomocą przetrwać, jeśli dasz mi szansę, kobieta taka jak Ty, ze zwykłym chłopakiem. Nie, nie - Nie zwykłym chłopakiem! Jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą Nie mogę zebrać myśli, kiedy jesteś obok. Jesteś dla mnie wszystkim, wszystko jest Tobą W radości i w smutku, chce byś był obok.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Teka: Jeste

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Teka: Jeste

Skomentuj tekst

Teka: Jeste

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka kiedy jesteś sam jak palec
 • "Jestes dla mnie wszystkim,wszystko jest Toba.Nie moge zebrac mysli kiedy jestes obok. Jestes dla mnie wszystkim,wszystko j

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeste - Teka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeste - Teka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Teka.