Tekst piosenki
Ile zostało nam niezręcznych dni
Mijamy się wzrokiem, choć żarzy się, tli
Nie mam odwagi
By dotknąć Cię
Raz mnie nie słuchaj i...
Wysyłam sprzeczne sygnały
Sztuczne ognie i flary
Bo Ty zaciśnięte masz usta
Czemu znów nie odpuszczasz
A ja po prostu chcę byś odwrócił głowę i zobaczył mnie
Zapytał co mi jest
Prawdziwie a nie bo tak trzeba
Ile zostało nam niezręcznych dni
Mijamy się wzrokiem, choć żarzy się, tli
Nie mam odwagi
By dotknąć Cię
Raz mnie nie słuchaj i przytul się
Ja nie chcę kończyć nas
Mam już herbatę z malin
Twoją bluzę i szalik
I co? Czy nadal nie zauważasz, że się schemat powtarza
Bo zamiast naszych słów
Piękne dialogi z fabryki snów
Wyłączmy wszystko już
Prawdziwie a nie bo tak trzeba
Ile zostało nam niezręcznych dni
Mijamy się wzrokiem, choć żarzy się, tli
Nie mam odwagi
By dotknąć Cię
Raz mnie nie słuchaj i przytul się
Ile zostało nam niezręcznych dni
Mijamy się wzrokiem, choć żarzy się, tli
Nie mam odwagi
By dotknąć Cię
Raz mnie nie słuchaj i przytul się
A nie chcę kończyć
Ja nie chcę kończyć nas
Ja nie chcę kończyć nas
Ja nie chcę kończyć nas
O utworze
Ania Szlagowska z impetem wchodzi w świat swojej nadchodzącej drugiej płyty. "Ile?" to zapowiedź krążka, który już niedługo ma zostać wydany z ramienia wytwórni Polydor Records Poland. Jak brzmi następca "Pierwszej płyty"?






