Tekst piosenki
Ja z zasady niechętnie
Dzielę się czymkolwiek
Obojętnie, rzecz to jakaś czy człowiek
Bo to jest moje moje moje
O to martwię się i boję
Bo to jest moje moje moje
O to martwię się i boję
Bo to jest moje moje moje
O to martwię się i boję
Będę gryzła i drapała
Gdybyś mi to zabrać chciała
Mówię do ciebie
Amatorko cudzych jabłek
Idź sobie gdzie indziej
A najlepiej idźże w diabły
Mówię do ciebie
Amatorko cudzych jabłek
Idź sobie gdzie indziej
A najlepiej idźże w diabły
Bo to jest moje moje moje
O to martwię się i boję
Bo to jest moje moje moje
O to martwię się i boję
Bo to jest moje moje moje
O to martwię się i boję
Będę gryzła i drapała
Gdybyś mi to zabrać chciała
Zabrać chciała

![Tricky w warszawskiej Progresji: "You're the best" [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW2RT8NM755A0-C492.webp)


![BOKKA: "Przy wypuszczaniu nowego albumu zawsze jest niepewność" [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000MUSXDK50KULFC-C429.webp)

