Tekst piosenki
Blauka prezentuje piosenkę "Berlin i Amsterdam" (premiera 24 stycznia 2025 r.).
Wyjdzie to nam na dobre
Od dawna nie byliśmy w formie
Pomiędzy piano a forte
To było już za mocne
Dzisiaj się spełnia, ta przepowiednia
Choć między nami wciąż jest chemia
Końcówka sierpnia, w głowie jak pętla
Ty wolisz Berlin i Amsterdam
Możesz dziś wyjechać i się nie żegnać
Tylko nie udawaj, że już mnie nie znasz
I po kilku latach, gdy będzie pełnia
Trochę na wariata, wprosisz się na święta
Ale ja i tak pewnie będę gdzieś indziej mieszkać
Wierzyć mi się już nie chcę
Że może coś się zmienić na lepsze
Na drugich skrzypcach w orkiestrze
Wita mnie kolejny sylwester
Dzisiaj się spełnia, ta przepowiednia
Choć między nami wciąż jest chemia
Końcówka sierpnia, w głowie jak pętla
Ty wolisz Berlin i Amsterdam
Możesz dziś wyjechać i się nie żegnać
Tylko nie udawaj, że już mnie nie znasz
I po kilku latach, gdy będzie pełnia
Trochę na wariata wprosisz się na święta






![Tricky w warszawskiej Progresji: "You're the best" [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW2RT8NM755A0-C429.webp)