Tekst piosenki
A gdyby ktoś pytał o mnie
Już jakiś czas siedzę w windzie
Zacięła się gdzieś na półpiętrze
Drugi pasażer cały się trzęsie
A gdyby ktoś pytał o mnie
Powiedz, że jak będę to będę
Może się wcale widzieć nie chce
Były momenty na refleksje
Dziękuje, dziękuje bardzo
Od Ciebie nie chce nic za darmo
Dziękuje, dziękuje bardzo
Od Ciebie nie chce nic
A gdyby ktoś pytał o mnie
Na dobę siedzę dziś za bójkę
A na podwórkach pełnych marzeń
Zostało tylko miejsce puste
A gdyby ktoś pytał o mnie
Spłacone mam już długi różne
Nieaktualny jest mój adres
Nie pomógł nigdy żaden kumpel
Dziękuje, dziękuje bardzo
Od Ciebie nie chce nic za darmo
Dziękuje, dziękuje bardzo
Od Ciebie nie chce nic

![Tricky w warszawskiej Progresji: "You're the best" [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW2RT8NM755A0-C492.webp)


![BOKKA: "Przy wypuszczaniu nowego albumu zawsze jest niepewność" [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000MUSXDK50KULFC-C429.webp)

