Tekst piosenki
Zbyt wiele rzeczy mnie rani
Nie umiem stawiać granic
Słabo się czuję, nie powiem stop
A dobrze by było to umieć
Bo ja się tylko staram przeżyć
I nie mam się komu wygadać
Chociaż bez przerwy gadam
W najlepsze trwa karnawał
Ale ja chyba będę stąd spadać
Bo już mi na tym nie zależy
Jestem jak Truman, a to moje show
Weź mi nie tłumacz, jaki to wielki błąd
Jestem jak Forrest, ciągle za czymś gonię
Wybieram źle, tak to już ze mną jest
Coś mi mówi, że mogę mieć rację
Gdy tak samotnie Ty po drugiej stronie też patrzysz na mnie
Wiem, że mamy tak samo
A gdy kurtyna zbyt późno opadnie
To się zasłonisz pozorami, żeby wszyscy Cię kochali
Wiem, chociaż to na nic się zdało
Jestem jak Truman, a to moje show
Weź mi nie tłumacz, jaki to wielki błąd
Jestem jak Forrest, ciągle za czymś gonię
Wybieram źle, tak to już ze mną jest
x3
Między słowami coś migocze tutaj jak lunapark
A cudzy wzrok wcale nie grzeje mnie tak mocno, to fakt
Między słowami coś migocze tutaj jak lunapark
A z moim szczęściem to najlepsze mnie ominie na bank


![BOKKA: "Przy wypuszczaniu nowego albumu zawsze jest niepewność" [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000MUSXDK50KULFC-C492.webp)


![Rubens o swoim nowym krążku: "Lubię, kiedy płyta stanowi zamkniętą, kompletną całość" [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000MTWOQN7YDUATB-C429.webp)
![Babie Lato: "To, że się spotkałyśmy, to ogromny dar" [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000MRAAJ7R7OU9QY-C429.webp)