Tekst piosenki
SERCE
SERCE MI PĘKŁO NA PÓŁ
SERCE MI PĘKŁO NA PÓŁ
ZABIERZ SWOJE RZECZY.
DZISIAJ BARDZIEJ MNIE TO BOLI, NIŻ CIESZY.
NASZE ZDJĘCIE DALEJ STOI NA PÓŁCE,
I TYLKO CZASEM ZASNĘ W TWOJEJ KOSZULCE..
ALE JUŻ DOSYĆ, JUŻ DOSYĆ.
DO SIEBIE MAM MIŁOŚCI
CORAZ WIĘKSZY NIEDOSYT
I TYLKO TAK…
SERCE MI PĘKŁO NA PÓŁ
KOLEJNY RAZ
SERCE MI PĘKŁO NA PÓŁ
I NIE MA SZANS
SERCE MI PĘKŁO NA PÓŁ
KOLEJNY RAZ
SERCE MI PĘKŁO NA PÓŁ
I NIE MA SZANS
DZWONISZ, ZNOWU DO MNIE DZWONISZ,
NAWET MIŁE TE PÓŹNE TELEFONY,
ZNOWU ROZMAWIAMY O SŁOŃCA ZACHODACH,
OTWIERA SIĘ RANA KTÓRĄ WOLAŁABYM SCHOWAĆ.
SIEDZĘ CAŁĄ NOC I ZDJĘCIA OGLĄDAM
JAKOŚ MNIE DRAŻNI,
ŻE DOBRZE WYGLĄDASZ...
SERCE MI PĘKŁO NA PÓŁ
KOLEJNY RAZ
SERCE MI PĘKŁO NA PÓŁ
I NIE MA SZANS
SERCE MI PĘKŁO NA PÓŁ
KOLEJNY RAZ
SERCE MI PĘKŁO NA PÓŁ
I NIE MA SZANS
O utworze
Cheap Tobacco prezentuje utwór "Serce" z płyty "Wschody i zachody". "To historie o sercu, które pękło, ale, idąc za słowami Leonarda Cohena - tylko po to, żeby przez szczeliny do środka mogło wpaść światło. O sercu pełnym rys i pęknięć a równocześnie coraz dojrzalszym, mądrzejszym i pełniejszym. Takim sercu, które chce żyć w prawdzie - nawet jeśli to nie łatwe i nawet jeśli ta prawda nie jest ładna. Nasze piosenki pomogą poskładać serce na nowo i popatrzeć na to, co zostało za nami z wdzięcznością. Bo na koniec, jedyne co jest warte tego aby zostać, to wdzięczność za to, co było i za człowieka, który był" - czytamy w opisie.






