Tekst piosenki
Głębokie mam w pamięci rysy świetliste padam znów z nóg
Oddycham milionem oddechów ja niebo i morze i ląd
Od zawsze wpuszczam w głąb korzenie odrzucam każdy wzrok
Choć wieje ja jestem blisko siebie
Przeżyje każdy sztorm
Bardziej się nie da być
Człowiekiem niż wtedy gdy rysuje ciszę wiatr na sto metrów
Myśl się pojawia i calutki wiat Twój
Sprowadzony do tego momentu
Do tego momentu
A może oddam to oddam to co mam nie stracę nic
A może oddam to oddam to co mam nie stracę nic
Co tworzy mnie
Od zawsze wpuszczam w głąb korzenie pokocham każdy błąd
Chodź wieje
Opowiem teraz siebie
Przeżyje każdy sztorm
Bardziej się nie da być
Człowiekiem niż wtedy gdy rysuje ciszę wiatr na sto metrów
Myśl się pojawia i calutki wiat twój
Sprowadzony do tego momentu
Do tego momentu
Cały świat tu
Cały świat Twój
Cały świat tu
Cały świat Twój
Postój jeszcze w tym czuciu


![Tricky w warszawskiej Progresji: "You're the best" [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW2RT8NM755A0-C492.webp)


![BOKKA: "Przy wypuszczaniu nowego albumu zawsze jest niepewność" [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000MUSXDK50KULFC-C429.webp)
