Tekst piosenki
Godzina miłości wybiła... mi zęby
Kocham Cie, slycnotko !...
Czy kochałabyś mnie bardziej za dwie stówy?
Czy w tej cenie byś zrobiła to bez gumy?
Na zegarek nie zerkała co minutę
Przy francuzie mi włożyła palec w dupę?
Czy kochałabyś mnie bardziej za dwie stówy?
Czy z dopłatą mogę lekko być zrobiony?
I czy finał mogę nagrać telefonem?
Czy po wszystkim mogę wypłakać się w cyce?
Nie wyrzucaj mnie od razu na ulicę
Czy z dopłatą mogę lekko przypierdolić?
Czemu pachnie 200 złotych Ci jak gówno!
Wiesz jak długo muszę robić na to kurwo!
Ty w godzinę to kasujesz, ja w dzień cały!
Ja za tyle to bym chapał po migdały!
Więc pokochaj mnie księżniczko za dwie stówy!
O utworze
BRACIA FIGO FAGOT prezentują piosenkę "CZY KOCHAŁABYŚ MNIE BARDZIEJ" z płyty "Weneryczny upominek". "Sir Mich ze zwykłego kawałka węgla wypolerował błyszczący diament disco polo, co błyszczy jak psu wiadomo co. Krążek leczy smutki i świetnie wchodzi na kaca, ale nie dostaniecie go w monopolowym, a w naszym sklepie (powinniśmy byli to rozegrać inaczej...)" - czytamy w opisie.






