Tekst piosenki
Pokażcie chłopczyska na co was stać
muzyka gra…
…
Dziewczęta chyćcie w pół
Teraz my zabawimy wos
Hop siup hej
Posłuchojcie nos
1,2,3 teraz my
Pan i pani troszeczkę zawiani
Ale z nami łodzyskają pion
Ta hulanka była by do bani
Gdyby pani pana wypuściła z rąk
Pan i pani troszeczkę zawiani
Ale z nami łodzyskają pion
Ta hulanka była by do bani
Gdyby pana wypuściła z rąk
Kiedy śpiewa cmomy
I zdorwie jets
Szyćkim nom tego trzeba
Gorzołki no,m nigdy i tańca dość
To dejmy sobie w kość
Teraz my zabawimy wos
Hop siup hej
Posłuchojcie nos
Teraz my zabawimy wos
Hop siup hej
Posłuchojcie nos
1,2,3 teraz my
Pan i pani troszeczkę zawiani
Ale z nami łodzyskają pion
Ta hulanka była by do bani
Gdyby pani pana wypuściła z rąk
Pan i pani troszeczkę zawiani
Ale z nami łodzyskają pion
Ta hulanka była by do bani
Gdyby pana wypuściła z rąk






