Tekst piosenki
Miałem plan,
ale los zmienił bieg,
jedno spojrzenie
i zniknął strach
Miasto spało,
a my pierwszy raz
czuliśmy, że to tylko nasz czas.
Świat zwolnił jak stary film,
w każdej chwili było więcej niż nic.
To były piękne dni,
za krótkie, żeby o nich śnić,
To były piękne dni
zbyt prawdziwe, by je zmyślić zmyć.
La la la, to były piękne dni
i tylko tyle albo aż tyle.
Dziś wszystko pędzi, nie pyta jak,
każde "zawsze" ma krótki czas.
Ale wiem, że nawet jeden moment
może zmienić czyjś cały świat.
Nie cofnę czasu, nie chcę też,
bo te dni są częścią mnie.
To były piękne dni,
bez obietnic, bez wielkich słów,
To były piękne dni,
wystarczyło, że byliśmy tu.
La la la, to były piękne dni,
nie do powtórki, tylko do serca.
Jeśli kiedyś znów się spotkamy,
uśmiechnę się, nie powiem nic,
bo nie wszystko musi trwać wiecznie,
żeby znaczyć więcej niż dziś.
To były piękne dni
i niech zostaną takie w nas,
to były piękne dni
choć każdy poszedł w swoją stronę w czas.
To były piękne dni,
i niech zostaną takie w nas,
to były piękne dni,
choć każdy poszedł w swoją stronę w czas.
La la la, to były piękne dni,
to były piękne dni
to były piękne dni
to były piękne dni.
O utworze
Polo Vibes prezentuje piosenkę "Miałem plan". ""To delikatna, emocjonalna piosenka o miłości, która kiedyś była wszystkim, ale z czasem drogi dwojga ludzi się rozeszły. To historia wspomnień, niespełnionych planów i momentu, w którym każdy musi iść dalej swoją drogą" - czytamy w opisie.






