Tekst piosenki
1. W pamięci mam ten wieczór , jak wszystko się zmieniło
Kiedy moje serce jeszcze równo biło od lat
Nie pomogły słowa nie było co ratować
Wierność obiecałaś i nie dotrzymałaś i jak
No powiedz jak, no powiedz jak wybaczyć mam.
Ref. Jak wybaczyć Tobie mam, tego nie wiem nawet sam
Zmarnowanych tyle lat, przeminęły tak jak wiatr
Może los tak właśnie chciał, może tego było trzeba
Żeby w sercu został żal, co otworzył bramy nieba.
2. W końcu czas pokazał, że umiem żyć bez Ciebie
Odkąd nie ma Ciebie żyję tak jak w niebie od lat
To co nas łączyło to nie była miłość
Tylko pożądanie puste wciąż gadanie więc jak
No powiedz jak, no powiedz jak wybaczyć mam.
Ref. Jak wybaczyć Tobie mam, tego nie wiem nawet sam
Zmarnowanych tyle lat, przeminęły tak jak wiatr
Może los tak właśnie chciał, może tego było trzeba
Żeby w sercu został żal, co otworzył bramy nieba.
Chciałem kiedyś tak po prostu przytulić Cię na zgodę
Lecz wybaczyć Ci nie mogę.
Ref. Jak wybaczyć Tobie mam, tego nie wiem nawet sam
Zmarnowanych tyle lat, przeminęły tak jak wiatr
Może los tak właśnie chciał, może tego było trzeba
Żeby w sercu został żal, co otworzył bramy nieba.






