Tekst piosenki
Ja będę iść pod prąd,
choć wszyscy chcieliby
wskazać mi inny tor,
wybrać te same drzwi.
A ja mam inny plan.
Zdobyłem bilet na
wykorzystanie szans.
Może dlatego ja,
kiedy wszyscy śpią,
stawiam wielki krok i idę,
i idę.
Nie chcę tracić czasu, mam chwilę
i wiem, że dogonię moje najskrytsze sny.
Jeśli to od życia jedyny bilet,
nie proszę o więcej. Wykorzystam co mam,
bo nie będę zwlekać, czekać, uciekać,
bo nie chciałbym przespać żadnej z mych szans.
Każdy nowy dzień otwiera szansę dla mnie
i coraz bardziej
nie chciałbym zostać na starcie.
Przed siebie patrzę,
taki mam właśnie plan.
Zdobyłem bilet na
wykorzystanie szans.
Może dlatego ja, ja stawiam wielki krok i idę, i idę.
Nie chcę tracić czasu, mam chwilę
i wiem, że dogonię moje najskrytsze sny.
Jeśli to od życia jedyny bilet,
nie proszę o więcej. Wykorzystam co mam,
bo nie będę zwlekać, czekać, uciekać,
bo nie chciałbym przespać żadnej z mych szans.
Nie chcę tracić czasu, mam chwilę
i wiem, że dogonię moje najskrytsze sny.
Jeśli to od życia jedyny bilet,
nie proszę o więcej. Wykorzystam co mam,
bo nie będę zwlekać, czekać, uciekać,
bo nie chciałbym przespać żadnej z mych szans.
Nie musisz zwlekać, czekać, uciekać,
bo nie chcesz przespać żadnych szans.
O utworze
Wiktor Sas prezentuje piosenkę "Bilet", z którą wygrał "The Voice Kids 9" i będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior 2026. "'Bilet' to utwór, który mówi o tym, że nie można przejmować się opinią innych, tylko trzeba znaleźć swoją własną ścieżkę. Często przejmujemy się tym, co powiedzą inni, bo szukamy u nich potwierdzenia, że jesteśmy okey. W tej piosence śpiewam o tym, że to potwierdzenie mam już w sobie. Nie idę pod prąd, żeby zrobić komuś na przekór. Ja po prostu idę swoją drogą, bo ona jest tylko moja. Każdy powinien ją znaleźć" - mówi Wiktor Sas o swoim debiutanckim singlu.

![Wiktor Sas: Autentyczność jest najważniejsza [WYWIAD]](https://i.iplsc.com/000MWDYL5LHP28W0-C492.webp)




