Tekst piosenki
(Zwrotka)
Eventy, niepełnosprawność
i miłosne te podboje
Nie wiem kim ja tutaj jestem,
Ani święty ani pojeb
Myśli wypalają zwoje
Poszedłem na psychologię
A z rapem na te woje
Może chociaż w jednym z wątków
- jakąś tu znajdę odpowiedź?
Na epce wyrzucam moje
Pierdolone niepokoje
Teraz uciekam od tego
Za mną mosty są spalone
Jadę znów tą ciemną nocą
Problem w tym, że nie wiem dokąd
Noc mnie tutaj czarna wchłania
Czarna jak podbite oko
(Outro)
- ej, dokąd jedziemy?
- Nie wiem stary, przed siebie
Chcę zostawić tamto życie za sobą
- A potem?
- A potem zacznę wszystko, od nowa
Czas zostawić przeszłość w spokoju
- Wszystko? Więc już tu nie wrócisz?
- Nie. Nie ma takiej opcji, trzeba odważyć się by ruszyć w dalszą drogę



![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)


