Tekst piosenki
Co się stało?
Dlaczego siedziałem w tym piekle?
Przecież byłem dobrym chłopcem
A miało być tam tak pięknie
Kto pomyślał że ten dobry chłopak nagle we mnie pęknie?
Julek tu od zawsze chciał miłości no a nie modelkę
Julek rozmarzony gdy pisał wers za wersem
Ale sorry zbyt dobrze poznałem już tą łazienkę
Gdzie skrywałem łzy, mówiąc bawię się tu świetnie
W końcu znalazłem rytm i jest mi z tym całkiem nieźle
Ta dziewczyna z Vogue robi mi za terapeutkę
Dobre znieczulenie mam
na to swoje głupie serce
Wciąż czuję emocje, ale droższe są niż Bentley
Więc Boże wybacz proszę mi tą dziwną mą awersję.
Do tego co moja dusza mówi tutaj we śnie.
Wciąż nie lubię chemii ale jestem Heisenbergiem (Taa)
Życie to jest GTA
Wciąż zdobywam trofea
Lecz nie z celem podbić świat
Robię to dla siebie sam
Dla siebie sam
Bo siebie mało tu mam
A w zasadzie miałem
Odzyskuje tutaj siebie, po kawałku ten kawałek
To nie koniec
To nie koniec
Mili Panowie i Panie
Dałem całe swoje serce
A teraz w końcu dojrzałem
Misja została ta sama
Zmienić Polskę tu na lepsze
Ale ja prywatnie tutaj
Zostałem niezłym strategiem
Wyparował mały chłopiec
Który pytał czy wypada
I to wcale nie jest bragga
Najpierw Milan potem Praga
Demony anioły we mnie
Miszmasz miejski - trwa narada.
Tym kim zawsze tutaj będę
To na pewno Julek działacz
Ale serce już nie sługa
Dzisiaj rezygnację składa
Pozostało tylko dla tych
Którym warto jest je dawać
Ale serce już nie sługa
Dzisiaj rezygnację składa
Pozostało tylko dla tych
Którym warto jest je dawać



![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)


