Tekst piosenki
Daję Ci dziś szczęście, przytul je mocno
Bo życie bez niego smakuje mniej słodko
Niech roztopi lody, gdy w sercu jest chłodno
A gdy mówię kocham, to proszę nie odchodź
Wiem, że w ciemno mogę z tobą iść,
Pachniesz grzechem, jak sekretny dym.
Twoje dłonie na mnie zostawiają ślad
gdy kochamy się wśród tych nagich gwiazd
W tym szaleństwie odnajduję sens,
i mam nadzieję że to tylko wstęp
Do czegoś, co przetrwa każdy dzień,
Do historii, co nie zniknie w cień.
Daję Ci dziś szczęście, przytul je mocno
Bo życie bez niego smakuje mniej słodko
Niech roztopi lody, gdy w sercu jest chłodno
A gdy mówię kocham, to proszę nie odchodź
Twój uśmiech koi wszystkie lęki,
po naszych nocach napisze piosenki
Każda nuta to wspomnienie chwil,
Gdy cały świat na moment znikł.
Nie ważne drogi, nie ważne chwile,
Razem przetrwamy to, co nie miłe.
Gdy razem walczymy, nic nas nie złamie,
Zwyciężymy wszystko, cokolwiek się stanie...
Daję Ci dziś szczęście, przytul je mocno
Bo życie bez niego smakuje mniej słodko
Niech roztopi lody, gdy w sercu jest chłodno
A gdy mówię kocham, to proszę nie odchodź




![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)

