Tekst piosenki
[Gibbs:]
Za duży myśli zbiór, na to, że jestem ciągle
Pomiędzy chcieć a móc, jak uda się nie zapomnieć
Co miałem w głowie, jaki skrót?
Zapytany nie pamiętam zaraz już
W pamięci trzymam tylko wzór
Do gubienia, co na myśli miał mój mózg
Czemu na widok bzdur
Muszę przypomnieć sobie więcej
Złapałem myśli skurcz
Kiedy spytałaś mnie gdzie jestem
Nie bądź zła, że nie wyszło
Że miałem coś sprawdzić na przyszłość
Trzy dychy na karku a tylko
Mówię ci że
Jeszcze nie wiem w sumie co i jak
Czy ogarnę się sam
Czy w końcu zapamiętam coś, prócz melodii jak ta
Pod nosem znów, u-u u-u
Uśmiecham się do gwiazd, u-u u-u
Jeszcze nie wiem w sumie co i jak
Czy ogarnę się sam
Czy w końcu zapamiętam coś, prócz melodii jak ta
Pod nosem znów, u-u u-u
Uśmiecham się do gwiazd, u-u u-u
[Igo:]
Jak chcesz to cię zabiorę z sobą
Pokażę mój cały świat
W nim wiele pokus
Ale serce w dobrym miejscu mam
I choć się staram zapamiętać
Twoje czułe miejsca
To wiesz, przecież też je mam
I mówisz trochę dużo palę
Ale ja mam większa skalę
I to nie mój jedyny talent
Rano nie narzekasz
I nie bądź zła, że nie wyszło
Że miałem coś sprawdzić na przyszłość
Trzy dychy na karku a tylko
Mówię ci że
[Gibbs:]
Jeszcze nie wiem w sumie co i jak
Czy ogarnę się sam
Czy w końcu zapamiętam coś prócz melodii jak ta
Pod nosem znów, u-u u-u
Uśmiecham się do gwiazd, u-u u-u
Jeszcze nie wiem w sumie co i jak
Czy ogarnę się sam
Czy w końcu zapamiętam coś prócz melodii jak ta
Pod nosem znów, u-u u-u
Uśmiecham się do gwiazd, u-u u-u
[Vito Bambino:]
Kupiłem kalendarz nowy, ale póki co to nie wiem gdzie jest
Spore luki mam w pamięci człowiek, ale uwierz mi im doin my best
I jakoś nie może mi wyjść to z głowy
Szybko to zapiszę jako wiersz
Coraz mniej umiem w ludzi, bo coraz większy mój lęk
Zakładam kaptur od hoodie, trochę za duży pochłania mi łeb
Telefon niby mam, ale księżyc
Lubię luz tylko świat się spieszy
Wielki wóz, a ja tam wśród pieszych
Zapisuję zeszyt
[Gibbs:]
Jeszcze nie wiem w sumie co i jak
Czy ogarnę się sam
Czy w końcu zapamiętam coś prócz melodii jak ta
Pod nosem znów, u-u u-u
Uśmiecham się do gwiazd, u-u u-u
Jeszcze nie wiem w sumie co i jak
Czy ogarnę się sam
Czy w końcu zapamiętam coś prócz melodii jak ta
Pod nosem znów, u-u u-u
Uśmiecham się do gwiazd, u-u u-u




![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)

