Tekst piosenki
Ta cisza, którą noszę była zawsze ze mną od najmłodszych lat
Nie rozumiem krzyków sobie skamieniały
Czekam, aż pokonam jedną z warstw
Atakowałem się, by znać na co będzie mnie dziś stać
Wtedy na samą myśl bym zbladł, ile we mnie jest drzazg
Kim był ten ktoś z przeszłości w nas?
Jak długo w mym cienu mieszkał strach?
Nie chcę więcej widzieć jak
Sam się boję w sobie zmian
Moje myśli zagubione, choć myślałem, że już taki urok mam
Ciągle piszę listy, kończę za spokojem, może ono zdobi moją twarz
A tak bałem się by znać jaki tłumie w sobie blask
Może to był od losu dar, by dziś napisać wam
Kim był ten ktoś z przeszłości w nas
Jak długo w mym cieniu mieszka
Nie chcę więcej widzieć jak
Sam się boję w sobie zmian
Kim był ten ktoś z przeszłości w nas?
Jak długo w mym cieniu mieszkał strach
Nie chcę więcej widzieć jak
Sam się boję w sobie zmian
O utworze
Gibbs prezentuje utwór "Strach"



![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)


