Tekst piosenki
Nie mów mi, że kochasz
Ktoś usłyszał to już wcześniej
Nic nie robimy na pokaz
Wkładam mój gaz do torebki
Łezki kapią Ci do kubka do lodu
Znienawidzisz bez powodu
Potem i tak wrócisz znowu
Drogę znasz już do mojego domu
Ludzie z problemami
Nikt nas nie rozumie - to nie problem z nami
Kto Ci zdejmie stanik?
Słuchasz się i zrobisz to co chcę
I kończy się dzień, znowu jesteśmy sami
Dłoń jak za ciasny szalik
Więc Ty...
Duś mnie, bij mnie, puść mnie
Tylko po to, żebym zrobił to mocniej
Zostaw mnie na później
Ale dopiero jak powiem to dojdziesz
Bez Ciebie nie umiem ale na pewno nie chcę tam wracać
Zostaw mnie na później a teraz duś (aaa)
Duś mnie, bij mnie, puść mnie
Tylko po to, żebym zrobił to mocniej
Zostaw mnie na później
Ale dopiero jak powiem to dojdziesz
Bez Ciebie nie umiem ale na pewno nie chcę tam wracać
Zostaw mnie na później a teraz duś
Przypominasz mi o sobie za dwadzieścia druga
Dobrze wiesz, że nie odbiorę, więc przyjeżdżasz
Wzrok ucieka no i szepczesz mi do ucha
Że "Nie ma na co czekać"
I zaczynam myśleć na głos
Popełnię dla Ciebie znów błąd za błędem
Na sobie za dużo o top
Więc możesz już zdjąć go ze mnie
Wiem, że zrobisz wszystko co powiem
Wszystko o czym myślisz, a nie mówisz wprost
Jedna ręka na mojej nodze
Gaz w podłogę - mogę robić to non-stop (aaa)
Gaz w podłogę, ale zrobisz to wolno (aaa)
Zaparowane szyby znów jesteśmy za głośno
Duś mnie, bij mnie, puść mnie
Tylko po to, żebym zrobił to mocniej
Zostaw mnie na później
Ale dopiero jak powiem to dojdziesz
Bez Ciebie nie umiem ale na pewno nie chcę tam wracać
Zostaw mnie na później a teraz duś (aaa)
Duś mnie, bij mnie, puść mnie
Tylko po to, żebym zrobił to mocniej
Zostaw mnie na później
Ale dopiero jak powiem to dojdziesz
Bez Ciebie nie umiem ale na pewno nie chcę tam wracać
Zostaw mnie na później a teraz duś (aaa)

![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C492.webp)




