Tekst piosenki
Nie musiałeś długo czekać, dzięki za nominację
Jakiś czas u mnie cisza, przyrzekam to nie wakacje
Każdy ma swoje racje, owacje, nie dziękuję
Od zawsze jestem sobą, nikogo tu nie kopiuję
Żałuję za błędy, chuj, czasu nie cofnę
Wiem którędy mam iść, wierzę, że tam dotrę
Otrę się o przypał, to sobie poradzę
W sumie to jak zawsze, więc miej to na uwadze
Zdradzę tobie teraz, jedną małą tajemnicę
Wiesz co widzą moje patrzały? Widzą ulice
Ogarnięte strachem przez medialną sieczkę
Gdyby nie te mandaty to chuja wbił bym w maseczkę
Teczkę pełną tekstów mam, kurzy się gdzieś w szafie
Z polskiego same banie, patrz jak dbam o ortografię
Piszę, bo potrafię, muzyka zawsze ze mną
To z nią przez swoje życie mogę zapierdalać w ciemno



![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)


