Tekst piosenki
Lecę przez miasto i wymijam ludzi
Bo ty napisałaś, że czekasz i tęsknisz
Anioł mówił, że lepiej zawrócić
A drugi mi szeptał, żebym się rozpędził
Dociskam gazu, ty wysyłasz zdjęcie
Takie co kusi jak neony w Tokio
Stare nawyki zmienimy na szczęście
Dziś lewym pasem omijam samotność
Dobrze ja to wiem
Że dam ci wszystko czego możesz tylko chcieć
Dobrze ja to wiem
Że wezmę wszystko albo nic, już teraz wiesz
Jeśli tylko chcesz
Nie myślę trzeźwo
To nie przez bacardí
Coś chyba płonie
To nie są zapałki
Chodźmy na stację
A potem zapalmy
Co się dziś stanie - to zostanie między nami x2
Muszę mieć poduszkę, która pachnie jak ty
Inaczej nie usnę
Kiedy budzę się sam
Widzę tylko smutek w mym lustrze
Tylko te gwiazdy nocą widziały
Dobrze wiesz, nie wydadzą nas
Nie chcę już zmiany
Chcę być przy tobie
Wracać tam już ostatni raz
Dobrze ja to wiem
Że dam ci wszystko czego możesz tylko chcieć
Dobrze ja to wiem
Że wezmę wszystko albo nic, już teraz wiesz
Jeśli tylko chcesz
Nie myślę trzeźwo
To nie przez bacardí
Coś chyba płonie
To nie są zapałki
Chodźmy na stację
A potem zapalmy
Co się dziś stanie - to zostanie między nami x2




![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)

