Tekst piosenki
to co potrzebuję...
to co potrzebuję, zmieszczę w cztery karton
wyrzucę bajzel z szafy, będzie trudniej z głowy
ciągle zmieniałem domy, rzucały mnie dziewczyny
śmiały się ze mnie hieny, a mój warkocz nieruszony
modliliśmy się o deszcz, a przyszła burza
pękło parę serc, ale nie chodzę po trupach
życie, które jest - jest dowodem, że się uda
podobno zaprzedałem duszę dla wielkiej korporacji
a ja tylko chciałem uciec nie miałem alternatyw
zjawy i potwory wyjebały mi z szafy
i się czuję spełniony i nie ma nic poza tym
i znowu mam jakieś 9 lat (9 lat)
stoję na scenie główną rolę gram (9 lat)
i nie chodzi o platyny i najlepsze dziewczyny
tylko o to, że zrobiłem sam
a ty kochanie popatrz na mnie (popatrz na mnie)
jak Baby Driver (Baby Driver)
ledwo trzymam kierownicę, a na samym szczycie ulice są nieprzewidywalne
już prawie mnie nie było widać (widać)
pochłonęła mnie ulica (ulica)
potrzaskałem się po drodze, wcisnąłem gaz w podłogę i wygrałem jak Kubica
niech moje życie kręci dziesięć kamer
jedną przytwierdzoną chcę na stałe
kiedyś oldschoolowe głowy mi pisały, że się z chuja wziąłem i telefon wyciągnąłem
i jedyny mam tik toka z Sokołem
świat się kończy i albo w to idziesz ze mną
albo siedzisz zazdrosny
siódmy dzień na studiu, a ósmy Newcomerem
i nie wierzę co mówicie bo nie wierzę w przeznaczenie już
a wasze głowy to schematy
kto kogo zostawił, a kto kogo zdradził
Panie Boże daj mi być ponad tym (Panie Boże)
Panie Boże daj mi być ponad tym
Panie Boże daj siłę do walki
a ty kochanie
a ty kochanie
a ty kochanie popatrz na mnie (popatrz na mnie)
jak Baby Driver (Baby Driver)
ledwo trzymam kierownicę, a na samym szczycie ulice są nieprzewidywalne
już prawie mnie nie było widać (widać)
pochłonęła mnie ulica (ulica)
potrzaskałem się po drodze, wcisnąłem gaz w podłogę i wygrałem jak Kubica
O utworze
po prostu Kajtek prezentuje utwór "Baby Driver". "Serce symbolizuje miłość, a ogień pokazuje walkę. Poprzedni rok wywrócił moje życie do góry nogami. Potrzebowałem chwili, żeby odnaleźć się w tym wszystkim. 'Baby Driver' to moja pierwsza opowieść, którą dla was przygotowałem. To spontaniczny wystrzał emocji, które towarzyszyły mi od miesięcy. To historia o miłości, którą odnajduję we wszystkim co mnie otacza, ale też o wysiłku, który trzeba w nią włożyć. Dawno nie byłem tak zajarany procesem jak teraz" - mówi po prostu Kajtek.



![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)


