Tekst piosenki
Dobry chłopak był i mało pił...
Dobry chłopak był i mało...
Wysoki sądzie, mój syn nie wie nic o narkotykach
Kształciłem go na lekarza lub polityka...
Z twarzy podrywacz,
ze wzrostu koszykarz
Nie bił się, nie pił też,
żadnych kłopotów dotychczas.
Fakt.
Zegarek jego wygląda na drogi
Tata, jak ustawić datownik w roli?
Co mnie to obchodzi ?!
Pracuję, by mogły skończyć dzieci studia - Polibuda.
A Poli uda, może się do Edynburga.
Wysoki sądzie, w sieci się łapie grube ryby.
Nie jestem obiektywny, bo to jest mój syn jedyny.
le że sprzedaję...
narkotyki? uczniom?
w szkole?
Ja yyyyy,
wolę nie mówić więcej o tym. Poproszę o przerwę.
Z biedy się wywodzę. Okna były nieszczelne.
Mój tatuś na śniadanie otwierał konserwę.
Ja dostaję wezwanie?
na komendę !?
Dobry chłopak był i mało pił. x7
Dobry chłopak był...
O utworze
PRO8L3M gra Kazika prezentuje utwór "Tata dilera" na Męskie Granie Przestawia 2026..



![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)


