Tekst piosenki
Za oknem deszcz, mijam Cię gdzieś
Już nie poznaję, że to Ty
A może to ktoś z innej planety
Udaje Ciebie dla mnie dziś
To ciągle ja
To ciągle ja
Ten sam, już nie aż taki zły
Co zrobić mam?
Co zrobić mam?
Proszę, powiedz mi
Bo nieważne, ile wypłaczemy łez
To zawsze jeszcze kilka jest
Ile razy to miał być ostatni raz?
To o Tobie przecież jest tu każdy wers
Bo dawno wiem już, czego chcę
Jest za późno, żeby znów się czegoś bać
Pamiętaj
I nie wiem, ile razy już mówiłem Ci to
A Ty dalej głupio pytasz, jakbyśmy poznali wczoraj się
A i tak będę to powtarzał wciąż
Bo to w sumie mała cena za to, czym to wszystko dla mnie jest
To ciągle ja
I między nami nadal wszystko jest okej
Choć znów nie mogę spać
Bo ciągle szukasz odpowiedzi na…
A mi czasami chyba serio braknie słów
Chociaż powinienem umieć ubierać w nie
Wszystkie moje głupie myśli, które znów
Lecą wszędzie, ale tylko nie tam, gdzie chcę
Bo nieważne ile wypłaczemy łez
To zawsze jeszcze kilka jest
Ile razy to miał być ostatni raz?
To o Tobie przecież jest
Tu każdy wers
Bo dawno wiem już, czego chcę
Jest za późno, żeby znów się czegoś bać
Pamiętaj
O utworze
pszona i Fanka prezentują piosenkę "Pamiętaj".


![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C492.webp)



