Tekst piosenki
Wbijam na serwer - "dzień dobry wam’’
Mam drewniany kilof i wielki plan
Nie chcę żelaza nie chcę też węgla, chcę tylko blask!
(Węgla chcę tylko blask, węgla chcę tylko blask)
Schodzę pod ziemię ja kopię i śpiewam
Zjadłem steka bo siły potrzeba
Creeper mnie goni no to boom!
Pułapka – a ja dalej kopie
Bo to faza taka, faza taka, bo to faza taka
Ja dalej kopie bo to faza taka... (węgla, węgla)
Złoto i diamenty – ja chcę tylko tego
Nie chcę więcej drewna, nie chcę wcale śniegu
Złoto i diamenty świecą jak marzenie
Jak znajdę chociaż jeden robię podniecenie
Mam już kilof z netherytu ej
Kopię jak dzik jak szalony tygrys
Pod stopami lava, ale co mi tam
Zbuduję most z dirta i lecę tam – sam
Villager patrzy - To wariat ?
A ja do niego - Tak - Masz diaxa? - To dawaj
W skrzyni mam stos, ale ciągle chcę więcej
Bo jak nie ma diaxów to nudzę się w ręce
Złoto i diamenty – ja chcę tylko tego
Nie chcę więcej grzybów, nie chcę wcale śniegu!
Złoto i diamenty no gdzie one są?
Jak znajdę ich to uninstal ziom!
No ej? - Proszę pomóż mi je znaleźć! Bo tu nie ma ich
Patrzę tu i tam i nie ma ich
Ale czekaj...W końcu są!
Złoto i diamenty – ja chcę tylko tego
Nie chcę więcej grzybów, nie chcę wcale śniegu!
Złoto i diamenty no gdzie one są?
Jak znajdę ich to uninstal ziom!






