Tekst piosenki
Wiesz, tyle fal mnie porywa gdzieś
Czuję to, że czekasz zawsze obok
Choć bywa, że trochę trudniej wstać
Ciebie mam
Jesteś lekiem na wszystkie smutki
Jak płomień, gdy wokół mrok
Jak po burzy spokojna noc
Chwila ciszy w moim non stop
Bądź ty już proszę
Na zawsze
Ty zabierasz mnie stąd
Kiedy wszystko trochę za mgłą
Moje łzy jakoś szybciej schną
Przy tobie znajdę to, czego mi brak
I wiem, że ja
Przy tobie nie muszę udawać
Nie
I nie wiem jak wyglądałby mój świat
Gdyby brakło nas
Dla ciebie to wszystko zostawię
Przy tobie znajdę to, czego mi brak
Tak, i wiem, że tak
Przy tobie znajdę to, czego mi brak
Tych chwil, w których czeka strach
Bez słów umiesz w nich dać o sobie znać
Jak SMS, bez którego nie mogę zasnąć
Otulasz mnie
Jesteś lekiem na wszystkie smutki
Jak płomień, gdy wokół mrok
Jak po burzy spokojna noc
Chwila ciszy w moim non stop
Bądź ty już proszę na zawsze
Ty zabierasz mnie stąd,
Kiedy wszystko trochę za mgłą
Moje łzy jakoś szybciej schną
Przy tobie znajdę to, czego mi brak (brak)
I wiem, że ja przy tobie nie muszę udawać (nie)
I nie wiem, jak wyglądałby mój świat, gdyby brakło nas
Dla ciebie to wszystko zostawię (wiesz)
Przy tobie znajdę to, czego mi brak
I wiem, że przy tobie znajdę to, czego mi brak
I wiem, że przy tobie znajdę to czego mi...
O utworze
Wersow prezentuje utwór "Przy tobie" - ft. Smolasty z płyty "Matka idolka" (premiera 26 lutego 2026 r.). ""To szczera opowieść o bliskości, która staje się bezpieczną przystanią w świecie pełnym pośpiechu i niepewności. Utwór mówi o relacji, w której można być w pełni sobą - bez masek, bez udawania, bez lęku. To historia o więzi, która koi, przywraca równowagę i daje siłę wtedy, gdy wszystko inne wydaje się chwiejne. O obecności, która daje poczucie bezpieczeństwa i przypomina, że najważniejsze jest to, że jesteśmy - przy sobie" - czytamy w opisie.






