Tekst piosenki
Patrzę na niebo, czekam na gwiazdy
Serce mi mówi, kto dzisiaj ważny
Daje nadzieję na lepsze jutro
Czemu nam dzisiaj uwierzyć tak trudno?
Więc popatrz na niebie, ta gwiazda dla Ciebie
Ma ona moc w sobie, dziecina już w żłobie
Więc popatrz do góry, radują się chóry
Aniołki śpiewają, tak Pana witają
Witamy dziś Pana, śpiewamy wesoło
On jest tu z nami, chylimy mu czoło
Wszyscy dziś sobie składamy życzenia
I po co tak dłużej się gniewać?
Więc popatrz na niebie, ta gwiazda dla Ciebie
Ma ona moc w sobie, dziecina już w żłobie
Więc popatrz do góry, radują się chóry
Aniołki śpiewają, tak Pana witają
Twe światło uzdrawia i tuli
Przyciąga nas bliżej do ludzi
Obudź nas Panie z tej obojętności
Z ciszy i szarej rzeczywistości
W pośpiechu życia i tej samotności
On przypomina o swej miłości
Więc popatrz na niebie, ta gwiazda dla Ciebie
Ma ona moc w sobie, dziecina już w żłobie
Więc popatrz do góry, radują się chóry
Aniołki śpiewają, tak Pana witają
Więc popatrz na niebie, ta gwiazda dla Ciebie
Ma ona moc w sobie, dziecina już w żłobie
Więc popatrz do góry, radują się chóry
Aniołki śpiewają, tak Pana witają
O utworze
Vivat & Pamela Stone prezentują świąteczną piosenkę "Dziecina już w żłobie".

![Podsiadło wrócił na stadiony i niech już więcej z nich nie schodzi. "Obrotowy Tour" wystartował w Chorzowie [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW3Z9K3N5NXOM-C492.webp)


![Orange Warsaw Festiwal 2026. Dzień pierwszy: spodziewaj się niespodziewanego [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MUXFY8HTLJ0BJ-C429.webp)
![Jazz w spalonym teatrze, czyli poznajcie True Tone Festival. "Chyba wiem, co robię" [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MUXAYG5EHB4KM-C429.webp)
