Tekst piosenki
Ciepły wiatr, gorący piasek,
pierwszy dotyk, pierwszy śmiech.
Patrzę w oczy i już wiem,
że to lato zmieni mnie.
To było lato – ja i ty,
z tobą chciałam tylko być.
Każda chwila, każdy dzień
jak piękny letni sen.
To było lato – serca dwa,
jedna droga, jedna gra.
Z tobą każdy zwykły dzień
stał się czymś więcej, wierz mi, wiem.
Spotkaliśmy się przypadkiem
w ten piękny letni dzień.
Scena była jak z okładki
i już wiedziałam, że pisany jesteś mi.
To było lato – ja i ty,
z tobą chciałam tylko być.
Każda chwila, każdy dzień
jak piękny letni sen.
To było lato – serca dwa,
jedna droga, jedna gra.
Z tobą każdy zwykły dzień
stał się czymś więcej, wierz mi, wiem.
Z tobą dalej płynie czas,
coraz mocniej czuję nas.
Każde słowo, każdy gest
tworzy wspólny piękny świat.
To było lato – ja i ty,
z tobą chciałam tylko być.
Każda chwila, każdy dzień
jak piękny letni sen.
To było lato – serca dwa,
jedna droga, jedna gra.
Z tobą każdy zwykły dzień
stał się czymś więcej, wierz mi, wiem.
O utworze
AGBE prezentuje piosenkę „Z Tobą Lato". "To piosenka napisana ze wspomnień i prawdziwych emocji. Inspiracją był gorący wakacyjny wyjazd pełen słońca, pięknych chwil i wyjątkowej atmosfery. To właśnie wtedy narodziła się historia, która z czasem przerodziła się w magiczną, długoletnią miłość ze szczęśliwym zakończeniem. Ten utwór to połączenie letniego klimatu, nostalgii i emocji, które zostają w sercu na zawsze. Każdy dźwięk i każde słowo przypominają o chwilach, do których chce się wracać bez końca.Teledysk został zrealizowany w pięknej, słonecznej Hiszpanii, gdzie udało się uchwycić prawdziwy letni klimat, emocje i magię tych chwil" - czytamy w opisie.

![Festiwal w Opolu 2026 - dzień drugi [RELACJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000MW1AJCF37Q4DK-C492.webp)




