Tekst piosenki
Dziś więcej osób na mnie patrzy, więcej słucha moich słów.
Wszystko, o czym mogłam marzyć, dzieje się teraz i tu.
Chciałabym ci to pokazać, to co moim światem jest.
Chciałabym, żebyś istniał, wtedy łatwiej byłoby mi spotkać cię.
Jestem gotowa, żeby dzielić się szczęściem.
Jestem gotowa, by od siebie dać więcej.
Długo czekało na to też moje serce.
Jest całkiem dobrze, ale może być piękniej.
Chcę, żebyś znalazł przy mnie dla siebie miejsce.
To tylko słowa, ale nie mam nic więcej.
Może mijam cię codziennie,
może jeszcze o tym nie wiem.
Patrz, to jestem ja.
Wyobrażam sobie ciebie,
co mi powiesz, jak to będzie.
Wiem, że jesteś tam.
Jakby brzmiało moje imię,
gdybyś ty wyszeptał je?
Chciałabym już to usłyszeć,
zapomniałam, jak to jest.
Czy to będzie przez przypadek,
czy mi ciebie ześle los?
Niech się to po prostu stanie,
już się naczekałam dość.
Jestem gotowa, żeby dzielić się szczęściem.
Jestem gotowa, by od siebie dać więcej.
Długo czekało na to też moje serce.
Jest całkiem dobrze, ale może być piękniej.
Chcę, żebyś znalazł przy mnie dla siebie miejsce.
To tylko słowa, ale nie mam nic więcej.
Może mijam cię codziennie,
może jeszcze o tym nie wiem.
Patrz, to jestem ja.
Wyobrażam sobie ciebie,
co mi powiesz, jak to będzie.
Wiem, że jesteś tam.
O utworze
Bletka prezentuje piosenkę "Jesteś tam?".






