Tekst piosenki
Nie ma Cię tu, brak twoich słów
Twoje oczy, mają iskrę
Chciałbym znów, napisać wzór
Dla tej miłości, niezdobytej...
Nie mogę z Tobą być, no bo Ty mnie nie chcesz
Jesteś jedną z tych z napisem "niedostępne"
Chcę napisać list, który wyślę w przestrzeń
Opiszę te sny, w których zawsze jesteś Ty
(ej)
Wszystko czuję platonicznie i to chyba już nie zniknie
No bo wszędzie Ciebie widzę, znam na pamięć twe odbicie
I jak lawina wspomnień, nie mogę Cię zapomnieć
I nie ma Cię obok mnie
Nie ma Cię tu, brak twoich słów
Twoje oczy, mają iskrę
Chciałbym znów, napisać wzór
Dla tej miłości, niezdobytej...
Gdybym miał jeden dzień, w którym Ty obok mnie
Dałbym Ci bukiet słów, czego pragniesz tylko mów (Jestem tutaj)
Chciałbym widzieć Nas na szczycie, traktowałbym jak księżniczkę
I co nam napiszę życie, z Tobą wszystko znakomite, bo
I jak lawina wspomnień, nie mogę Cię zapomnieć
I nie ma Cię obok mnie...
Nie ma Cię tu, brak twoich słów
Twoje oczy, mają iskrę
Chciałbym znów, napisać wzór
Dla tej miłości, niezdobytej...






