Tekst piosenki
Nie wyszło tak jak miało być
Dopada czas gdy brak mi sił
Wszystko się wymyka z rąk
Pora już poskładać się
Mogę nawet iść pod prąd
Gdy wszystko na nie..
Robię co chce
Carpe diem
To moje motto jest
Kiedy wszystko na nie
Na Nie
Po prostu uśmiechnij się
Jutro wstaje nowy dzień
Wszystko znów będzie okey
Ej ej ej
Ludziom łatwo jest oceniać
Ja nie chcę żyć cudzym snem
Każdy krok już trochę zmienia
Teraz dobrze wiem
Czego chcę
To co kocham daje tlen
Tu i teraz, to się liczy
Nawet gdy wszystko na nie
Robię co chce
Carpe diem
To moje motto jest
Kiedy wszystko na nie
Na Nie
Po prostu uśmiechnij się
Jutro wstaje nowy dzień
Wszystko znów będzie okey
Ej ej ej
Nie muszę już nic
Mam siłę by iść
I w te gorsze dni
Nigdy się nie poddawać
Robię co chce
Carpe diem
To moje motto jest
Kiedy wszystko na nie
Na Nie
Po prostu uśmiechnij się
Jutro wstaje nowy dzień
Wszystko znów będzie okey
Ej ej ej
O utworze
Caroline prezentuje piosenkę "Robię co chcę"."Motywacyjny, pozytywny numer o podnoszeniu się po trudniejszych momentach i odnajdywaniu siły mimo przeciwności. Tekst opowiada o wierze w siebie, życiu po swojemu i zachowaniu uśmiechu nawet wtedy, gdy wszystko idzie nie po naszej myśli" - czytamy w opisie.


![Podsiadło wrócił na stadiony i niech już więcej z nich nie schodzi. "Obrotowy Tour" wystartował w Chorzowie [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MW3Z9K3N5NXOM-C492.webp)

![Festiwal w Opolu 2026 - dzień trzeci [RELACJA NA ŻYWO]](https://i.iplsc.com/000MW3JDS6IYDXNI-C429.webp)

