Tekst piosenki
Pamiętam jak chciałem być duży
Tak chyba miałem z natury
Kochałem to, czego nie mogłem mieć
Dzisiaj już mam, to czemu serce mi tchórzy
A moje plany chce zburzyć
Młodości, zostań na dłużej
Uuu
Nie czułem tego od lat
Czy może spotkam to w snach
Ten beztroski smak
Uuu
Nie czułem tego od lat
Czy może spotkam to w snach
Ten beztroski smak
Czy pamiętasz, jak
Niebo nie chciało się chmurzyć
Słońce wołało na dłużej i nas
Mieliśmy nasz mały świat
O smaku malin, byliśmy mali
Poobdzierani, lecz niepokonani
Nie było granic, choć nieznany był świat
Moje chce nauczyć, jak korzystać z tych szczenięcych lat
Nie czułem tego od lat
Czy może spotkam to w snach
Ten beztroski smak
Uuu
Nie czułem tego od lat
Czy może spotkam to w snach
Ten beztroski smak
Tęskno mi jest
Tęskno mi jest do ciebie
Tęskno mi jest
Tęskno mi jest, już nie wiem sam
Tęskno mi jest
Tęskno mi jest do ciebie
Tęskno mi jest
Tęskno mi jest, już nie wiem sam
Nie czułem tego od lat
Czy może spotkam to w snach
Ten beztroski smak






