Tekst piosenki
Znowu Ciebie tracę, odpalam auto
W głowie mam chaos i znów to samo
Kocham trochę bardziej, to nie to samo
Chcę lecieć wyżej, a spadam na dno
Zaczynamy teraz i słyszę swoje imię i
Gdy jest tak, to jest dobrze, to się kończy dobrze
Zaczynamy teraz i słyszę swoje imię i
Gdy jest tak, to jest dobrze, to się kończy dobrze
Dałem Tobie szansę po długiej walce
Niebo nad nami, a znów Cię tracę
Wiem, to nienormalne, powoli gasnę
Jedno jest pewne, będę na zawsze
Zaczynamy teraz i słyszę swoje imię i
Gdy jest tak, to jest dobrze, to się kończy dobrze
Zaczynamy teraz i słyszę swoje imię i
Gdy jest tak, to jest dobrze, to się kończy dobrze
Zaczynamy teraz i słyszę swoje imię i
Gdy jest tak, to jest dobrze, to się kończy dobrze
Zaczynamy teraz i słyszę swoje imię i
Gdy jest tak, to jest dobrze, to się kończy dobrze
Zaczynamy teraz i słyszę swoje imię i
Gdy jest tak, to jest dobrze, to się kończy dobrze
Zaczynamy teraz i słyszę swoje imię i
Gdy jest tak, to jest dobrze, to się kończy dobrze
O utworze
Daria NEGRA & ERATOX prezentują piosenkę "Jest Dobrze". "Pozytywna energia, chwytliwa melodia i klimat, który od pierwszych sekund poprawia nastrój! 'Jest Dobrze' to utwór o tym, żeby doceniać chwilę, cieszyć się życiem i iść do przodu niezależnie od wszystkiego!" - czytamy w opisie.






